Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Diskotéka Besedního Domu začíná novou éru

Jak už všichni víte, diskotéka Besedance změnila majitele. Sál Vsetínského Besedního domu byl proto necelé dva měsíce uzavřený a prováděla se v něm rozsáhlá rekonstrukce prostoru tak, aby byl podle nejnovějších moderních trendů.
Přidat na Facebook
Diskotéka s novým majitelem mění i název a z Besedance se stává L.A.Club. Nový iteriér všechny jistě překvapí. Ať už nové kožené boxy, tématické grafity na stěnách, nově vyřešený bar s protékající vodou ve stěnách, skvělý světelný park ve kterém nechybí ani lasery, profesionální barmani a mnoho dalších vychytávek.

V produkci diskotéky nastávají změny také. Bavit nás budou jezdit ti nejkvalitnější Djové, nebudou chybět tématicky zaměřené party a akce jak programové, tak i na barecha to vše jen pro plnoleté.

Pro příznivce klubové hudby je tady dobrá zpráva, nejlepší a nejnavštěvovanější taneční party v kraji TermX zůstává i nadále na Besedním Domě a s ním i pravidelné fashion show spolu s tanečními mejdany skupiny All Style Unite dancers. Proto také informační portál vychytane.cz zůstává hlavním mediálním partnerem klubu.

Nezbývá než všechny pozvat na slavnostní otevření L.A.Clubu v pátek 9.října, čímž nastává pro Vsetín a okolí nová éra luxusní zábavy.

Více info na www.laclub.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 9. 10. 2009 18:00
Prachař, Štěpán. 2009. Diskotéka Besedního Domu začíná novou éru. Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2009. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2505. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Diskoteka-Besedniho-Domu-zacina-novou-eru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:02