Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

A je to tady lyžníci, prkýnkáři, bobaři.. a vůbec další sportovci! Soutěž o pobyt v Nassfeldu/AU!! 14.-17./12/2006

Cestovní agenutra CKPK pro vás, čtenáře Vychytaného, připravilo - jak jinak - vychytanou soutěž: Chcete si jet zalyžovat 14.-17. prosince do Nassfeldu k italským hranicím a zaplatit přitom pouze 50% ceny? To znamená pár kaček? Klikněte, soutěžte, vyhrávejte.
Přidat na Facebook
Nejen že tam nebude nuda, nebudete tam taky sami - v loňském roce se tady bavila celá parta z pořadu Prásk! - Yveta Blanarovičová, Gábina Partyšová a nebo Zdeněk Podhůrský a letos se objeví dalších několik celebrit. Mimochodem, loni do Nassfeldu přijelo něco kolem 500 lidí z Česka si pořádně užít parádního sněhu.

Kdo neví, Nassfeld leží přímo na italských hranicích. Jen o kousek dál, nějakých padesát kiláků, se už letos na Mölltalském ledovci konaly díky cestovní kanceláři CKPK celkem dvě otvírací party - první v polovině října (s Luckou Borhyovou), druhá na konci listopadu. A s prosincem přichází na řadu právě známé lyžařské středisko Nassfeld Hermagor (Fotky z loňské akce jsou zde. Patnáctimetrový nafukovací yetti byl pouhou kopií toho, který se tam proháněl na lyžích :) Bylo tam taky několik módních přehlídek, 2 večerní mega party..)

I letos tedy přichází pokračování - YETTI SNOW SHOW 2006 - v Nassfeldu, nejslunečnějším středisku Korutan, a to ve dnech 14. - 17. prosince 2006. Co tam všechno bude a za co stojí tam frčet? Večerní party v baru Kanonenrohre (= 4 nonstop bary), lyžování na noční sjezdovce, atrakce pro prcky, ledová módní show (kterou hudebně zaštiťuje vychytane.info), vystoupení Jumping Drums, Abba Revival. Celý dvoudenní program moderuje Martin Dejdar a tenhle program bude zakončen ohňostrojem uprostřed vrcholů Karnských Alp.. A povím vám, takový ohňostroj v Alpách, kdy vám osvětluje ty zasněžené lesy a kopce je prostě.. no bájo žůžo..

A ještě technická: Nassfeld Hermagor = 110 km supr upravených sjezdovek (včetně jedné černé - pro sebevrahy ;) ). To je docela mazec, co?

A myslíte, že kdybyste jeli, jedete sami? Zapomeňte.. Už nyní, ke konci listopadu, má pobyt na Yetti Snow Show 2006 zabookováno přes pět set klientů CKPK, kteří ví, že prostě lyžování v Korutanech stojí za to.


A kolik že to koštuje? Speciání nabídka pro YETTI SNOW SHOW 2006:
- 3 dny ubytování v apartmánu
- třídenní skipas pro dospělou osobu
- tohle celé za 6.300 CZK

Pokud správně odpovíte a počítač vás vylosuje, získáte tohle všechno za 50% ceny, tzn. za 3.150 CZK. To už docela jde, ne? :) A tady je soutěž:

Uzávěrka soutěže je 7. prosince 23:59, tak ať to nepropásnete ;)

Víc informací k aktuální nabídce ubytování najdete na www.CKPK.cz nebo www.nassfeld.cz. Jinak ceník ostatních zájezdů si můžete vyžádat na ckpk@volny.cz


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 25. 11. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. A je to tady lyžníci, prkýnkáři, bobaři.. a vůbec další sportovci! Soutěž o pobyt v Nassfeldu/AU!! 14.-17./12/2006. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=250. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/A-je-to-tady-lyznici,-prkynkari,-bobari..-a-vubec-dalsi-sportovci!-Soutez-o-pobyt-v-Nassfeldu/AU!!-14.-17./12/2006
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: sobota 2. července 2022 00:09