Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pod Velkým kinem ve středu létalo peří

7. října 2009 se v 17 hodin pod Velkým kinem ve Zlíně sešla stovka odvážlivců s polštáři. Přišli si zde užít první Polštářovou bitvu ve Zlínském kraji, kterou připravila Studentská Unie Univerzity Tomáše Bati ve spolupráci s Golden Apple Cinema, zlínskými kiny a serverem Vychytané.cz ..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Polštářová bitva
středa 7. října 2009 17:00
(konec +- čtvrtek 8. října 2009 00:00)
Velké kino
Zlín (CZ)
„Hlavní myšlenkou akce nebylo někoho potrestat, ale užít si zábavu, seznámit se s novými lidmi a vybít energii,“ vysvětlila Pavlína Grombiříková, manažerka projektu a členka Studentské Unie. V průběhu boje vyhrával na místě DJ, žíznivci se mohli osvěžit u baru, panovala skvělá nálada a vzduchem létalo peří. To organizátoři po ukončení uklízeli celou hodinu a půl.

„Bylo to úžasné! Odcházela jsem odtud nadšená, ale zároveň mi bylo líto, že jsem si nevzala polštář a nezapojila se taky. Více takových bitev!“ sdělila své pocity Vendula Truncová, jedna z přihlížejících. Těch bylo na místě skoro stejně, jako bojovníků a většina z nich měla v ruce fotoaparát. „Proběhla i neprofesionální fotografická soutěž, na jejímž konci vyberou fanoušci na sociální síti Facebook, která je hlavním komunikačním kanálem, nejlepší snímek. Ten odměníme letenkami po Evropě. Své fotografie mohou soutěžící posílat na e-mailovou adresu polstarovabitva@gmail.com,“ upřesnila Grombiříková. Vítěz bude vyhlášen v úterý 13. října na další akci Studentské Unie, kterou je Vítání prváků v celkem pěti místních klubech.

„Jsme velmi rádi, že se náš nápad setkal s takovým ohlasem a nebyly žádné komplikace. Je tedy pravděpodobné, že si něco podobného ještě zopakujeme,“ dodala na závěr Grombiříková.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 8. 10. 2009 18:00
Prachař, Štěpán. 2009. Pod Velkým kinem ve středu létalo peří. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2009. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2499. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pod-Velkym-kinem-ve-stredu-letalo-peri
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 09:19