Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Holanďan Menno de Jong složil hymnu pro letošní Transmission

Stejně jako vloni Markus Schulz, letos složil pro TRANSMISSION oficiální hymnu Menno de Jong.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Skladba nese název Ancient Mysteries, což je téma letošní taneční událostí podzimu. Zatím jediná možnost si tento povedený track poslechnout je v playeru na http://www.transmission.cz

Tento mladý holandský DJ a producent se na listopadové TRANSMISSION představí poprvé. Není to ale jeho první vystoupení pro české publikum. Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce.

Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl „Guanxi“ na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako „Magma“/”Momentum“ či „Sjamaan“, které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby „Tundra“ (2005) a „Nolthando“/”Solid State” (2007) na svém vlastním labelu Intuition.

Již v tak mladém věku měl možnost remixovat pro jména, jako jsou The Thrillseekers, Karen Overton & Mark Otten a spousty dalších. Djingu, jako takovému se věnuje již od svých sedmnácti let, kdy začínal na školních akcích a dopracoval se až k rezidentuře v místním undergroundovém klubu v Eindhovenu. Singl „Guanxi“, který vytvořil ve svých dvaceti letech, ho umístnil do žebříčku uznávaných Trance DJů.Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. De Jong byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.

Všem fanouškům tranceové hudby, kteří se chystají na tento velkolepý event, doporučujeme nenechat si ujít toho mladého a velmi talentovaného DJe a producenta, o kterém zajisté ještě hodně uslyšíme. Vstupenky jsou v prodeji za 990 Kč, a cena se bude se postupně zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Podrobně se s tímto skvělým hudebníkem můžete seznámit na jeho stránkách http://www.mennodejong.com.

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 8. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Holanďan Menno de Jong složil hymnu pro letošní Transmission. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2497. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Holandan-Menno-de-Jong-slozil-hymnu-pro-letosni-Transmission
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 02:33