Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Electric Cirkus opět zahýbe Vsetínem

Po delší pauze se opět vrací do klubu 3 Opice mejdan ELECTRIC CIRKUS, který Vás provází mnoha styly elektronické hudby. Tentokrát bude párty velice různorodá a line up opravdu nejzajímavější za celou dobu své historie! Posuďte sami.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electric Cirkus
pátek 6. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 7. listopadu 2009 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)
Největším lákadlem bude live vystoupení projektu VENTOLIN. Jedná se o jednočlenný projekt Davida Doubka, který své překonstruované vlastní skladby na živo spojuje, modifikuje a transformuje, a také doplňuje zpěvem a beatboxem. Jeho vystoupení jsou velice živá, originální, plná energie, tance a hlavně elektronické hudby. Ventolin se za krátkou dobu své existence objevil na řadě akcí jako Bohemian Like You, Sperm Festival, Itch My Haha, Bulva Fabula, Wilsonic, Hradhouse, Lebeda a mnoha dalších. Dalším velice zajímavým hostem bude zlínský dj OMEK z agentury Trylobeat, který pořádá stejnojmenné party, kde můžete slyšet velice zajímavá a neokoukaná jména i ze zahraničí. Od tohoto pána můžeme čekat směsici basslinu, dubstepu a electra.Za jzdpromotion vystoupí dj a bavič PapiOil, který se dal i na dráhu producenta a tvoří své vlastní tracky. Jako dj se pohybuje na vlnách house, techno až minimalu. Své sety dokáže zpestřit velice neobvyklým, ale zábavným způsobem, takže se máte na co těšit. Z Luhačovic dorazí chlapík, který je známější spíše jako producent pod přezdívkou Shamot. Na party Electric cirkus vystoupí jako Zlatomil v dj setu a představí nám svůj aktuální pohled na elektronickou hudbu. Celou akci otevře svým breakbeat setem dj Kotlyk, který patří do party lidí z Pohon.cz, kteří mají například i svoji rezidentní noc v brněnském klubu Fléda. Tito borci hrávají a pořádají akce po celé ČR. Na konci nebude chybět ani mladičký Styrax, který se stal novou posilou a residentem party Electric Cirkus. V současné době se taky věnuje produkování vlastních tracků spolu s PapiOilem. Celou akci uzavře svým veselým electro-bassline setem.

Tentokrát kromě hudební stránky akce klademe velký důraz i na vizuální stránku, kde se o pastvu pro Vaše oči postará velkoplošná projekce v podání VJ KBCZ ze Zlína. Poprvé budou připraveny i dekorace od kreativního umělce Mr. GIRAFA, který celý prostor připraví speciálně pro tuto akci. U vstupu potěší minimální vstupné, a také bude připraveno pro prvních 40 návštěvníků nový CD mix od Styraxe nebo PapiOila. Tak nezahřívejte doma gauč a přijďte se pobavit.

Projekce VJ KBCZ, dekorace by MR. GIRAF
Pro prvních 40 návštěvníků připraveno promo cd mix djs Styrax & PapiOil

Pstruh_jzdcrew
Hondzix
(Jan Přikryl)
pátek 9. 10. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Electric Cirkus opět zahýbe Vsetínem. Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2495. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electric-Cirkus-opet-zahybe-Vsetinem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:41