Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Richard Durand-rozhovor před Decadance

Na Decadance mám připravenou celou kupu nových tracků, včetně několika fantastických remixů . Už se nemůžu dočkat, až je pro vás budu mixovat!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE: Club 54 IS BACK
pátek 9. října 2009 21:00
(konec +- sobota 10. října 2009 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Jak dlouho jsi pracoval na novém albu "Always the Sun"? Jeho hitový potenciál je neskutečný!
RD- Celkem jsem na něm pracoval asi dva měsíce, jak ve studiu, tak během cest. Když čekám na letišti nebo když se po vystoupení vrátím do hotelu, vezmu laptop a tvořím. Například skladba "Chaos" vznikla v jednom pražském hotelu!

Poslední dobou u nás vystupuješ poměrně často, jaký je tvůj názor na české partypeople a akce u nás?
RD- Strašně rád u vás hraju. Máte v sobě tolik nadšení a radosti. Je mi ctí, že mám u vás tak silnou základnu. Kolikrát lidi přijdou na nějakou akci právě kvůli mně! To je nad všechny komplimenty.

Naprosto jsi nás uhranul na SOL energií, která se při tvém setu od tebe valila do lidí, ať už díky tvé komunikaci s publikem, kreativitou při volbě tracků a hlavně jejich osobitému míchání. Můžou se naši hosté těšit na všechny tyto atributy?
RD- Rozhodně! Když jsem na stagi a lidi šílí, taky se cítím tak nějak uhranutý. A ta energie se pak promítá do mého hraní. A pak, mám připravenou celou kupu nových tracků, včetně několika fantastických remixů a reworků. Už se nemůžu dočkat, až je pro vás budu mixovat!

Decadance ještě nikdy nehostila Dje, jehož schopnosti mixování jsou tak daleko, že je schopen mixovat ze 4 cd přehrávačů nebo efektorů. Můžeme se těšit na tento tvůj kousek?
RD- Ha-ha! Výzva přijata!

Naše publikum nadšeně reaguje na vokály v setech. Jak jsi na tom ty s oblibou vokálů?
RD- Já mám za to, že vokály posunou produkci na takříjakíc osobnější úroveň. Nepouštím je pořád do zblbnutí, ale každopádně v mých setech nechybí. Není nad to, když si lidi začnou zpívat to, co pouštím. Husí kůže!

Prozradíš nám nejúžasnější a naopak i nejšílenější okamžik z Tvé Djské kariéry?
RD- Ha-ha... no, je jich hodně. Ale na jeden přece jenom nezapomenu. Na nějakém festivalu před několika lety vylezl někdo z obecenstva nahoru na pódium a chtěl se na něco zeptat DJe, který právě hrál. Naklonil se k němu a v tu chvíli se celé pódium začalo kácet. Naštěstí já už měl tou dobou odehráno a nebyl jsem ani poblíž.

Díky za rozhovor a velmi se těšíme.
RD- Já taky děkuju. Brzo na viděnou!

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky, 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2500,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54 - THE BEST OF, Hybernská 38, Praha 1
Hondzix
(Jan Přikryl)
středa 7. 10. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Richard Durand-rozhovor před Decadance. Vychytané.cz. [Online] 7. 10. 2009. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2493. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Richard-Durand-rozhovor-pred-Decadance
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:23