Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor k Sonne Edition 8: Luis!

Ke konci tohoto měsíce (27.10.) se uskuteční na slovácku tradiční klubovka – Sonne Edition.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 8
úterý 27. října 2009 20:00
(konec +- středa 28. října 2009 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Druhá hudební stage na této akci nese název českého labelu Naked records, kde jejim zakladatelem je vyškovský producent a Dj Luis. Proto jsme se rozhodli s tímto klučinou udělat rozhovor.

Ahoj, co je u tebe ať už jako dje nebo producenta nového?
Ahoj děje se toho pořád hodně. Hraní je stále dost což mě velice těší a stále tuze baví. V producentské rovině připravuji pár projektů s několika kamarády a také teď finišuji svoje nové tech/house EP, které bude zhruba v průběhu října zdarma ke stažení. Sledujte strobe portál a náš Naked web.

Můžeš se našim čtenářům v krátkosti představit? A říci o sobě pár slov?
Jsem obyčejný kluk, kterého kvalitní muzika stále tuze baví a snaží se ať už jako producent nebo jako dj, odvádět podle sebe vždy to nejlepší. Pokud dělám dobře nebo ne to záleží už jen na vás.Tvoje budoucnost spíše jako dj nebo producent?
Před pár lety bych určitě odpovídal jinak. Já začínal jako producent a je to pro mě priorita. Djjng mě ale provází hodně dlouho na to, abych s ním dokázal bez okolků seknout a říci si, teď budeš Luisi jen sedět ve studiu a makat na produkci, djing je droga. Je to můj životní názor, vyjádření a určitá anarchie. Takže do budoucna určitě Dj Luis – producent a dj :-)

Jak by jsi zhodnotil letošní párty léto?
Letošní léto jsem měl to štěstí zahrát si na pár skvělých openairech a tudíž jsem si celkově letní období skvěle užil. Jediným mínusem bylo, že se ekonomická krize a absence brigád pro studenty odrazila na návštěvnosti letních akcí. Doufejme, že krize příští rok pomine a party zase budou hojně navštěvované a klubeři nebudou muset otáčet každou korunu tak jako letošní léto.

Jak vypadá všední den dj Luise?
Ráno vstanu a po ranní hygieně odcházím do práce, kde většinou setrvávám až do pozdních odpoledních hodin. O víkendech v sobotu chodím dálkově do školy a tudíž je pro mě neděle takovým spícím dnem, kdy můžu svoje nastřádané únavové monočlánky z celého týdne spokojeně dobít.

Analog nebo Digtal?
Jednoznačně analog. I když bohužel hraji plně digitálně bude pro mě analog vždy to nej a jakmile budou vycházet skvělé tracky na deskách jako dříve, přecházím okamžitě na černé placky!

Co si myslíš o djích, hrajících z laptopu?
Nemám s nimi problém jednak protože jsem jedním z nich a taky trochu nechápu ty věčné pošťuchanice na fórech ohledně toho jak a z čeho kdo hraje. Pro mě je a bude vždy výsledné jak a jaké tracky dj míchá a jak si dokáže poradit s lidmi na parketě.

Mac nebo Windows?
Jednoznačně Mac i když doma mám takové 50/50 dilema :-)

V kterém klubu jsi ještě nehrál a rád bys?
Jméno ode mne neuslyšíš. Hrál jsem už v mnoha klubech a myslím, že lepší je zahrát v Kotěhůlkách pro natřískaný parket skvělých „feedback“ lidí než pro poloprázdný vysmažený klub někde ve velkém městě. Vlastně ano jeden klub tu je. Slyšel jsem na něj jen a jen slávu a někdy se tam musím jít podívat. Paluba – Soběslav!

Máš na světě nějaké oblíbené místo kam bys nás chtěl pozvat?
Určitě Amsterdam, Paříž, Bruggy a Philadelphii :-)

Margot nebo Banány v čokoládě?
Jednoznačně Margot. Nedávno jsem měl nějakou limited edition se švestkami…úchvatné.

Paroubek nebo Topolánek?
Antiparoubek

Jak budeš trávit Silvestr?
Určitě na nějaké party.

Snowboard nebo Lyže?
Vždy jsem chtěl být snowboardista, protože ti jsou cool, ale už asi zůstanu vášnivý lyžař :-)

Oblíbená pohádková postava?
Muf SUPERMUFPamatuješ si na své první djské vystoupení?
My hrávali s kamarádem už řadu let neoficiálně na našich večírcích, ale svoje první oficiální hraní, kdy byly i plakáty, dokonce i menší billboardy, tak to bylo v Mikulově na zámku v roce 1996.

S odposlechem nebo přes sluchátka?
Jedině odposlech i když po těch letech jsem tak vycvičený, že odehraji i v úplné tmě, jen se sluchátkama a nebo i na jeden gramec:-D

Nelákalo tě někdy seknout s hraním a zůstat jen u produkování? Pokud ano jaký důvod to byl?
Opravdu nikdy jen mám někdy hořkost v puse z těch rádoby djs, které protlačí peníze a ne to co dokážou. Taky nadměrná komerce v taneční hudbě a boom velkých diskotéko-tranceových halovek.

Na osmém pokračování úspěšných klubovek Sonne Edition, jsi dostal možnost zahrát si na druhé, Naked Records stagei. Jaký styl? Jakou performance od tebe můžou dychtiví klubeři čekat?
Připravím si pro vás směsici toho nejlepšího co moje zvukové kanály mohou nabídnout. Čekejte groovy techhouse protkaný deepovým bass soundem s lehkým nádechem progressivních zvuků.

Co si myslíš o headlinerce Djane Clodagh?
Neměl jsem tu čest ji ještě slyšet, ale z vyprávění a z videí na youtube musím uznat, že tahle slečna to umí opravdu rozjet a na mejdan Sonne se hodí jako snad nikdo před tím!!! Bude to mega show!!!

Děkujem za odpovědi a budeme se těšit na viděnou na mejdanu zvaném Sonne Edition!
Já se také těším a doufám, že bude minimálně tak plno jako na předchozím díle

SE crew

Info k akci: www.sonne.freeparties.net
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 6. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Rozhovor k Sonne Edition 8: Luis!. Vychytané.cz. [Online] 6. 10. 2009. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2490. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-k-Sonne-Edition-8:-Luis!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:17