Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Santa je úchyl!!

Už je to tady! Na každém kroku to v obchodních výlohách bliká až mi z toho v hlavě tiká. Přiznávám se, že už nejsem horlivý milovník Vánoc. Nějak to jde mimo mě, od jisté doby…
Přidat na Facebook
Jako dítě jsem měla trauma z toho, že Ježíšek neexistuje, zalezla jsem si pod postel a celý den jsem nechtěla vystrčit nos. Matka ze mě šílela. Jak uchlácholit hysterický dítě a přitom mu nenatřískat i když máte chuťku? Nakonec jsem vylezla jenom díky tomu, že si tatínek uměl skvěle vymýšlet, chlapská logika..

Taky nevím, co všichni vidí na tom americkém tlusťochovi s bílými vousy. Narvaný v červeném oblečku si vozí zadek na saních, které táhnou zotročení sobi, Greenpeace na něho. Z pytle s podezřelým obsahem rozdává dětem dárky. Nevím co vy, ale doma mě učili že od cizích si nemám nic brát.

Co je ještě proti? Cpete se cukrovým jako praštění, válíte se u telky a k tomu líně přepínáte kanály. Jakmile skončí prázdniny nebo dovolená, přešlapujete před zrcadlem a nechápavě kroutíte hlavou nad špeky, které jste si poctivě vyrobili sami.

Povídáte si s kaprem plavajícím ve vodě, který je určený jako hlavní chod vaší večere. Občas mu dáte jméno (např. Pepa) a smutně vzdycháte, když se zúčastňujete toho masakru. Jako vzpomínku si necháte jednu smradlavou šupinku.

Nebo si vzpomenete, že jste zapomněli na dárky pro některé členy vaší rodiny. Co teď? Na poslední chvíli všechno zakamuflovat tak, abyste nebyli vyzrazeni. A když vám Ježíšek něco naježí, máte strach aby jste se u některých nepraktických či jinak provokativních dárků tvářili tak, že je to ohromě kouzelný, že jste si to vždycky přáli.

A co je fajn? Jste pár dnů v klidu, nic neřešíte (kromě dárků a jídla :o). V kruhu rodinném, i když si po pár dnech možná polezete na nervy. Sentimentálně budete stát u okna a koukat jak padá sníh. Teda jestli tento rok něco bude, zatím to vypadá na jaro..

Takže za měsíc…ahoj :o)
joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 27. 11. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Santa je úchyl!!. Vychytané.cz. [Online] 27. 11. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=249. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Santa-je-uchyl!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:59