Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

High School "po zlínsku" :D

Zděšení zažila dnes po ránu učitelka střední školy ve Zlíně, když ve třídě - dívčí třídě - nalezla čtyři mladíky. A připravené psát test z matematiky.
Přidat na Facebook
Dnešní ráno bylo pro jistou učitelku ze soukromé střední školy opravdu skličující. Po vstupu do "své" třídy, ve které jsou převážně (nutno již napsat převážně, ne vždy) pouze dívky, zahlédla v lavicích i čtyři nové "studenty". A navíc v podnapilém stavu.

Dále již hovoří tisková zpráva Městské policie ve Zlíně: "Tito seděli ve školních lavicích a snažili se tvářit, že do této třídy prostě patří. Vyděšená učitelka okamžitě začala volat o pomoc. Na to dva „vědění chtiví“ mladíci zřejmě dostali strach a ze školy utekli.

Třetí se vzdálil až poté, co zástupkyně ředitele volala na stálou službu Městské policie Zlín.

Čtvrtý, 23letý mladík ze Zlína, kterému se již utéci nepodařilo anebo v podstatě ani nechtělo, pak strážníkům sdělil, že se mělo jednat pouze o recesi. Po prohýřené noci s blíže neurčitelným množstvím požitého alkoholu prostě dostali nápad, jít si napsat písemnou zkoušku z matematiky.

Obzvlášť u něj ho k tomu vedla myšlenka, že nedokončil čtvrtý ročník střední školy a tak si myslel, že by si ho tímto způsobem mohl dokončit. Co na tom, že v cizí škole. Strážníci jej poučili o správném chování a způsobu dokončení středoškolské docházky a s tímto mladík školu opustil."

Zdroj: TZ MPZ, Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 1. 10. 2009 13:40
Prachař, Štěpán. 2009. High School "po zlínsku" :D. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2479. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/High-School-_po-zlinsku_-:D
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 17:00