Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Eternity - Black Edition nyní sází na "DJskou domácí špičku"

Eternity byla dlouhou dobu jedna z nejvýznamnějších moravských klubovek a to v dobách, kdy Elektra či Emotion ještě byly na houbách. Eternity byla zároveň otevírací party klubu Fléda a akce, která poprvé dovezla Umeka s Valentinem Kanzyanim či Layo a Bushwacku do Brna. Anebo Justina Robertsona.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Eternity - Black Edition
sobota 10. října 2009 21:00
(konec +- neděle 11. října 2009 04:00)
Fléda
Brno (CZ)
Jenže, jak šel čas, hvězdy do Česka přijížděly jak na běžícím páse a rozdíl mezi našimi nejlepšími djs a světovými hvězdami za tisíce eur zmizel. Naši nejlepší – Michal Burian, Lucca, Ladida, Loutka či Orbith se vyrovnají světové elitě a mladá generace se na ně směle dotahuje. A právě proto se pořadatelé dalšího, již 21. dílu Eternity rozhodli, že tento díl bude věnován českým djům a bez kompromisů pozvali ty nejlepší a nejbližší agenturnímu srdci.

Hlavní čas dostane nejdéle působící DJka na scéně, Ladida, která byla u vzniku české taneční scény již v roce 1994, kdy začínala pod hlavičkou agentury Planet Alfa. Ladida vedle Luccy je také nejznámější český dj v zahraničí a procestovala v podstatě celý svět – od Kolumbie po Austrálii. V současnosti hraje minimal techno a minimal house a využívá svých dlouholetých zkušeností.
Ladida dostane hlavní čas. Před ní bude hrát jeden z nejlepších současných minimahouseových djs v tuzemsku – DJ Elio, který je v civilním povolání špičkový designer a uměleckou duši promítá také do svých propracovaných setů. Eliovy sety jsou živoucí zvuková architektura dneška, pomalu gradují a zase odbublávají s maximální soustředěností umělce.

Po Ladidě nastoupí naopak DJ živočišný a spontánní – DJ Muzzy. Opět jeden z nejlepších u nás, houseový řezník, který krutě láduje ve svých setech jeden inteligentní hit za druhým a pozor ! NEMÍCHÁ !!! Pro Muzzyho je groove vším, a nějaké slaďování beatů je pro něj nepodstatná disciplína. Muzzy skvěle baví a hraje nejlepší hudbu v Česku. Nesleduje trendy, maže to.
Eternity si vždy hodně hrála s designem, dekorace na Eternity kopírovaly celé generace parties. Vzpomeňme legendární světelnou stěnu, či obří ohně. I to vše vždy bylo dílem multiumělce Elia.
Tentokrát celá akce bude oděna do temnoty, proto Black Edition. Černé stěny, černý pult,
černé objekty, minimum světel, pomalý stroboskop, kouř. Černí lidé v matné kůži a sametu. Temnota a minimalismus. A do temnoty a temných postav vyšlehne mohutný plamen ohně. Kdy? Nechte se překvapit. ;)

Line up :
21.00 Deivis
23.00 Marthen
00.00 Elio
01.00 Ladida
03.00 Elio
04.00 Muzzy
06.00 end

Info : www.fleda.cz
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 2. 10. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Eternity - Black Edition nyní sází na "DJskou domácí špičku". Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2477. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Eternity---Black-Edition-nyni-sazi-na-_DJskou-domaci-spicku_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.153s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 18:42