Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sander van Doorn: Rok 2010 bude velkolepý!

V sobotu 14. 11. vystoupí na Transmission Sander van Doorn spolu s dalšími obrovskými jmény jako jsou Markus Schulz a Menno de Jong. Tomuto talentovanému djovi jsme položili pár otázek a tím vás, doufejme, navnadíme na již zmíněnou party, která se bude konat v O2 Aréně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Zremixoval jsi song Spaceman od The Killers. Řekl by jsi nám o tom něco víc? Čím tě zaujali právě The Killers?
Jen co jsem poprvé uslyšel tento song, bylo mi jasné, že ho musím zremixovat. Ihned jsem byl na této melodii závislý. Nakonec jsem udělal dva remixy s rozmanitými příchutěmi. První byl více komerční, hezky znějící a takový šťastný. Když jsem poslouchal samotné vokály, doufal jsem, že to posluchače nadchne. No a druhá část je pro taneční parket více temnější, tajupnější a zamyšlenější.

Vlastníš label Doorn Records... Co nového od něj můžeme očekávat?
Aktuálně mám nový singl Bastillon, který vyjde koncem září. Ale jako label máme hodně zajímavé plány a vyhlídky. Rok 2010 bude pro Doorn Records velkolepý!

Tvoje hudba přitahuje lidi na parket jako magnet. Jaký je to pro tebe pocit?
Je poctou, že mohu hrát tisícům lidí po celém světě. Dívat se na davy lidí, kteří odhazují veškeré zábrany a tancují na mé vlastní tracky, to je naprosto mimořádný pocit. Inspiruje mě to k práci ve studiu a k psaní nových tracků.

Vystupuješ po celém světě... Máš nějaké oblíbené místo, kam se pokaždé rád vracíš?
Opravdu jsem si užil hraní po celé Asii. Bali, Jižní Korea, Singapur a Manila na Filipínách byla senzační místa, hodně odlišná od mých běžných vystoupení.Hráváš v mnoha zemích po celém světě. Líbí se lidem na různých místech stejná hudba nebo se někde liší?
Rozhodně musíš postavit svůj set na davu lidí, pro které hraješ, ale vždy se musíš umět přizpůsobit , mít neustále s sebou nepřebernou paletu odlišné hudby. Přišel jsem na to, že Východní Evropa má raději trance, zatímco v Jižní Americe hraji vice progressive a minimal. V USA a Evropě hraji svoje klasicé electro, ale to se samožřejmě liší druhem akce. Například na Sensations vždy rád hraji house.

Jak přicházíš na novou tvorbu? Vytváříš vše ve studiu nebo tě něco napadne i při hraní na party?
Veškerou hudbu vytvářím ve svém studiu pomocí počítače s programem Logic a kombinací softwaru a hardwaru. Teď se můžete mrknout i na video na mojí oficiální internetové stránce www.sandervandoorn.com . Uvidíte mě zde online ve studiu, jak komentuji průběh svých nových projektů.

Je tu někdo, kdo ti pomáhá vytvářet novou hudbu?
Ne, všechno je moje práce. V tomto jsem perfekcionista.

A co nějaké nové album? Pracuješ už na dalším?
Po hektickém létě, kdy jsem hrál na různých místech, se mi poslední dobou nepodařilo dostat se do studia. Ale za pár týdnů se zamknu ve studiu a začnu na tom pracovat. Už mám v hlavě pár nových tracků, které chci dovést k dokonalosti. Doufám, že album vydám na začátku příštího roku.Mnoho djů se teď zaměřuje na jiné nové styly. Jak je to u tebe, nechystáš se přiklonit k nějakému jinému hudebnímu směru?
Vždy jsem se zaměřoval na rozličné hudební styly, jak v DJingu, tak i ve své tvorbě. A pochybuji, že tomu někdy bude jinak. Myslím si, že s jakýmkoli dílem by se mělo zacházet individuálně. Hudba je specifická právě tím jak zní, ne tím do jaké škatulky se zrovna řadí.

Jaké to bylo spolupracovat s Robbie Williamsem na singlu Close My Eyes?
Bylo úžasné spolupracovat s Robbiem. Je to fajn, když můžeš kombinovat dost rozdílné styly s tak velkým úspěchem. Odezva na tento track byla ohromná.

Jaký máš vztah k rozhovorům? Odpovídáš na otázky rád?
Je Pravda, že při rozhovorech narážím neustále na ty same otázky. Na druhou stranu mám neustále plno práce a díky tomu i plno témat, o kterých můžu mluvit, takže si opravdu nemůžu stěžovat.

Pokud mate zájem dozvědět se o tomto úspěšném DJovi více, můžete mrknout na stránky:
www.sandervandoorn.com
www.myspace.com/sandervandoorn
www.youtube.com/sandervandoorntv
www.facebook.com/sandervandoorn
www.dusktilldoorn.com

Zdroj: TZ Transmission
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 2. 10. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Sander van Doorn: Rok 2010 bude velkolepý!. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2009. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2475. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sander-van-Doorn:-Rok-2010-bude-velkolepy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:03