Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor Lucca a Tereza Černochová

Originální party Decadance, která tyto dámy dala dohromady proběhne již 9.října v Pražském superklubu SaSaZu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE: Club 54 IS BACK
pátek 9. října 2009 21:00
(konec +- sobota 10. října 2009 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o dva free vstupy na exkluzivní party v pražském SaSaZu klubu.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Dámy, obě budete mít premiéru na Decadance. Už jste o této párty někdy slyšely a jak se těšíte?
-Lucca : Ano, slyšela. Jen samá pozitiva;)) a hlavně, že je tam fantastická atmosféra, která je pro party vždy nejdůležitější. Budu mít také premiéru v Sasazu a premiéru s Terezou, tak to se těším trojnásobně.
-Tereza : Já tedy zatím ne. O to víc mě to zajímá, jelikož mě občas oblomí dekadence sama.

Jak se vám líbí téma této Decadance ? Přeci jen Club 54 je asi výzva a přispět k vytvoření atmosféry, která k tomuto legendárnímu klubu patřila musí být neobyčejné.
-Lucca : Nápady má Decadance vždy originální, líbí se mi jejich fantazie.Výzva hrát na této akci to určitě je.Ale výzvy mám ráda. Je to motivace a motivace žene vpřed. Mám ráda, když jsou věci v pohybu, něco se stále děje.
- Tereza : Je to výzva, určitě se těšim a udělám maximum pro navození tý správný atmosféry, téma je geniální :)

Lucko, ty budeš hrát na Decadance speciální houseový set. Je to veliká změna ?
-Lucca : Veliká změna to není, protože house a progressive house se mi líbí a když jsem jako djka začínala, tak jsem první dva roky house hrála. Až posléze mně uchvátilo melodické techno a dalsí odnože techna jako minimal a jiné styly.Většinou na akcích, kde vystupuji, hraji groovy techno, které kombunuji s jinými styly, baví mě různorodost setů. Určitě ani na Decadance party nebudu hrát celý svůj set jen čistokrevný house

Budete mít na Decadance v režii Grand Opening of Club 54. Asi to bude ve velkém stylu. Každopádně spojení vašich dvou jmen na taneční akci vyvolává velké očekávání a mnoho návštěvníků bude určitě dychtit po tom, co z toho vzejde. Už jste spolu na něčem někdy spolupracovaly a můžete aspoň malinko prozradit z toho, co chystáte pro tento večer ?
-Lucca : Přímo spolu jsme zatím nikdy žádný projekt neměly. Ale Tereza byla hostem celovečerní taneční show taneční skuoiny If, kterou pořádala moje sestra (Choreografka a tanečnice Qaša). Tereza zde naživo zpívala k jedné choreografii. Její hlas je krásný a zajímavý, hodně výrazný. A jak to bude vypadat na Decadance?.. hudba a zvuky se těžko popisují slovy. Kdo nás chce slyšet a vidět, musí přijít;)
-Tereza : Nechte se překvapit. Každopádně naše světy se protínají skrze choreografku Qašu, tedy sestru Luccy. Považuji ji za vynikající tanečnici a kamarádku, známe se dlouho a pak tedy je jasné, že znám i Luccu. Vystoupit občas s Djem, natož s Djkou je velmi příjemné, neboť mě houseová muzika, i elektronika začala velmi bavit.

Jak dlouho musíte takové společné vystoupení připravovat ? A jak si rozumíte ?
-Lucca : Terezu znám díky Qaše, je mě velice sympatická a mám ji ráda.Myslím, že si rozumíme velmi dobře.Tereza je profík a myslím, že dvě tři setkání nám budou stačit, abychom se dohodli, jak bude naše společné vystoupení vypadat.
-Tereza : Mým úkolem je odzpívat 3 písně, takže jen se to naučit, posadit do hlasu, technicky pořešit a dát tomu jakousi interpretační linku. Vše pak záleží na mistrech zvuku v Sazazu.

Máme za sebou letní sezónu. Můžete popsat, jak jste strávily festivalové léto a zbyl nějaký čas na dovolenou ?
-Lucca : Tento rok jsem vystupovala na několika festivalech doma i v zahraničí. Nejvíce se mi líbilo v Maďarsku na festivalu Balaton Sound. Asi jeden z nejúžasnějších festivalů, kde jsem měla možnost hrát. Tento čtyřdenní festival se konal v Maďarsku, přímo u jezera Balaton a navštívilo jej přes 50 tisíc lidí;)). Ale bezesporu největším zážitkem bylo hraní na Ibize, v klubu Space. Do Spacu mě na svoji rezidentní noc pozval Carl Cox, se kterým se už nějakou dobu znám a pravidelně hraje moje skladby. Užila jsem si zde I trochu dovolené, protože Carl mě a moje přátele hostil na svojí haciendě na Ibize. A klub naprosto splnil moje očekávání. Nejlepší sound systém a světelný park a hlavně skvělá atmosféra.
-Tereza : Léto bylo naprosto neobvykle pracovní  a k tomu pár parádních dní v alkoholovém deliriu po příjemných hospůdkách Zemi české, zakončené dny na Sicílii.

A něco z vašich plánů na příští měsíce ?
-Lucca : Chystám se opět do studia, vytvořit nové skladby. Plánuji také společnou desku s Michalem Pavlíčkem, se kterým exkluzivně několikrát za rok vystupuji.
-Tereza : Aby měl den 48h, jak to udělám zatím opravdu netuším. Se svou Skupinou chystám turné. Do toho další kapely čekají. A samozřejmě dokončení posledního ročníku na ČZU. Uf.

Terezo, samostatně koncertuješ, děláš na společném projektu s Romanem Holým a Matějem Rupertem, nyní tato spolupráce s Luckou. Vše je to z jiného soudku vlastně. Jak ten nápor zvládáš ?
-Tereza : Nebude to tím, že jsem robotka z planety Goradjhdulom ?

Lucko, už se několik let držíš na špici českého DJingu, je to hodně zavazující, když od Tebe lidi stále očekávají jen to nej ?
-Lucca : Zavazující to není, protože vždy chci lidi co nejlépe pobavit a vždy se snažím odehrát co nejlepší set, ať je přede mnou na parketu 100 nebo 10.000 lidí. Nejdůležitější je, jak se lidi baví, ne jejich počet.Zažila jsem parties v menších klubech pro 300 lidí, kde byla úžasná atmosféra, lidi si to užívali. A také akce v hale, kde bylo šest tisíc a všichni celou nioc jen stáli a žádná atmosféra tam nebyla. Ovšem nejlepší je, když se skvělě baví 10titisícový dav. To je asi nejvíce, co dj může chtít;))

Zkuste na závěr jednou větou pozvat lidi do SaSaZu na říjnovou Decadance.
-Lucca : Decadance party je záruka skvělé atmsoféry a zábavy.
-Tereza : Přijďte, uvidíte, uslyšíte a třeba vás to bude bavit. My se těšíme.

Díky za rozhovor a budeme se na vás těšit.


Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.
Hondzix
(Jan Přikryl)
čtvrtek 1. 10. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Rozhovor Lucca a Tereza Černochová. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2009. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2470. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-Lucca-a-Tereza-Cernochova
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.76.25
Serverový čas: středa 21. února 2024 03:35