Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ibiza DJ Awards znají své majitele pro letošní rok!

11 hudeních kategorií; 10 speciálních kategorií; Velká jména nezklamala; Taneční národ - Rusko; Armin bodoval hned 2x.. To vše bylo k nalezení na letošní Ibiza DJ Awards.
Přidat na Facebook
Bez zbytečného otálení pojďme hned na výsledky, které se vyhlašovaly kupodivu na Ibize v klubu Pacha.

Housovou kategorii obhájil a vyhrál podle očekávání již vysoce komerční David Guetta, který měl snad malou konkurenci jen v matadorovi Axwellovi, který však skončil za ním. Dále pak nominovaní byli: Bob Sinclar, Erick Morillo, Fedde Le Grand, Laidback Luke, Seba Ingrosso a posledním byl Steve Angello.

Techno kategorie byla zastoupena věhlasnými jmény a novým techno králem, který vystřídal na pomyslném trůnu Richie Hawtina se stal Sven Väth, který předběhl i takové jména, jaká jsou například Carl Cox, Cristian Varela, Luciano, Pig & Dan, Ricardo Villalobos nebo již zmíněný Richie Hawtin a v neposlední řadě i Umek.

Všemi sledovaná kategorie Trancu nenechala nikoho na pochybách, že ji opět vyhrál, nyní už "ženáč", Armin Van Buuren. Za ním zůstal projekt Above & Beyond, dále pak ATB, Markus Schulz, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Tiësto a Ferry Corsten.

Kategorie Progressive House pro mě osobně skončila zklamáním hlavně v tom, že ji nevyhrál fenomenální producent John Dahlbäck nebo excelentní DJ Eddie Halliwell, nýbrž opět DJ Sasha. Nicméně výsledky jsou oficiální, a proto není důvod k dalším zbytečným rozpakům. Další, kterým ve stejné kategorii DJ Sasha ukázal záda: Danny Howells, již zmiňovaní Eddie Halliwell a John Dahlbäck, Hernan Cattaneo, John Digweed, Lee Burridge a Nick Warren.

Dále pak hojně sledovanou kategorií byla kategorie Electro Housu, kde o prsa vyhrál Sander van Doorn, pro kterého se toto ocenění stalo velkým zadostiučiněním. Nechal za sebou takové jména jako Benny Benassi, Deadmau5 (vítěz roku 2008), Erick Prydz, James Zabiela, Layo & Bushwacka, Mark Knight nebo Seba Léger.

Tech House kategorie byla taktéž dosti nabitá velkými jmény, ale přesto mohl vyhrát jen jeden, a tím jedním se stal Marco V. Další nominovaní byli Dubfire, Funkagenda, Laurent Garnier, M.A.N.D.Y., Marco Carola, Radio Slave a Steve Lawler.

Minimal kategorie a její vítěž Guy Gerber, dále pak jména dalších nominovaných: Adam Beyer, Anja Schneider, Loco Dice, Magda, Matthias Tanzmann, Michael Mayer, Steve Bug.

Deep House kategorie byla dosti vyrovnaná, ale nakonce prvního fleka urval po zásluze Milton Jackson před Benem Wattem, Charlesem Websterem, Dennisem Ferrerem, Efdeminem, Jimpsterem, Phoniquem a Vincenzem.

Breakthrough kategorie nám taktéž odkryla svého, dá se říct očekávaného, vítěze v podobě Jorise Voorna. Dále pak Marcel Dettmann, Dixon, Jamie Jones, Kaskade, Matthew Dear, Nick Curly, Valentino Kanzyani.

Předposlední hudební kategorie Downtempo & Eclectic a její vítěz Rob da Bank. Dále pak DJ Ravin, Gilles Peterson, Jazzanova, José Padilla, Mixmaster Morris, Nightmares on Wax a Thievery Corporation.

No a konečně poslední hudební kategorie Psychedelic Trance. Zde dominoval GMS, dále pak Ace Ventura, Astrix, Infected Mushroom, Liquid Soul, Perfect Stranger, Skazi a nestárnoucí Yahel.

Další kategorie:
Nej nováček s přehledem a po zásluze francouzský Popof, dále pak Anderson Noise, Andy Moor, Ellen Allien, Gabe, Hervé, Minilogue a Riktam & Bansi.

Nej mezinárodní DJ - Armin Van Buuren, dále pak Carl Cox, David Guetta, Erick Morillo, Sander Kleinenberg, Sasha, Sven Väth, Tiësto.

Tanečním národem roku se stalo, pro mě trošku s překvapením, Rusko zásluhou DJe Bobiny.

Ibiza resident DJem se stal Tomas Hedberg.

Media Award patří Ibiza - Voice. (www.ibiza-voice.com)

Zvláštní ocenění za hudební přínos získal International Music Summit a zvláštní ocenění získal také Jose "Papi" Pascual (DJ Awards).

Mezinárdní dance music festival byl podle mínění Bestival.

Nejlepší Ibiza noc - F***ME I'M FAMOUS!

Nejlepší Ibiza set byl ke slyšení v podání Luciana a Sven Vätha (B2B) (Cadenza residency @ Ushuaia Ibiza)

A nejlepším Ibiza trackem byl zvolen Michel Cleis - La Mezcla.Tak to byly komplení výsledky ankety Ibiza DJ Awards pro letošní rok. Jste spokojeni? Máte jiný názor na vítěze v té či oné kategorii? Vaši favorité nebyli vůbec nominováni? Reagujte k tomuto článku! ;)


Zdroj: www.djawards.com

Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 29. 9. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Ibiza DJ Awards znají své majitele pro letošní rok!. Vychytané.cz. [Online] 29. 9. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2462. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ibiza-DJ-Awards-znaji-sve-majitele-pro-letosni-rok!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:02