Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hmm, čerstvý masíčko!!

Většina mužské populace se baví hodnocením ženské krásy a rádi to dávají hlasitě najevo. Většinou to nejsou žádné „roztomilé“ řečičky, které by nám na tváři vykouzlily úsměv. („To jsou melouny, z dovozu?! nebo „S tebou bych si zaš****, prdelko!“) Aby vám to pánové nebylo líto, i my se občas koukneme co vám nadělila, čí nenadělila matka příroda.
Přidat na Facebook
Začneme něčím lehčím a to jsou typy, které nás nejvíce přitahují. U vás vedou blondýnky a u nás tmavší typy. Ano, ano opálené tělo, zářící úsměv, čokoládový pohled.

Líbí se nám vypracované tělo, pokud na sebe dlabete a necháváte si narůst „těhotenské“ bříško, vaše mínus. Ale ani takový méďa Béďa není občas k zahození, sice nemusí být idolem, ale v zimě aspoň zahřeje..

Odradit nás může maličkost. Ať jsou to okousané nehty nebo mastné máničky. Jsme v moderní době, takže žádní pralesní lidi a dech mrtvé srny.

Vnímáme vás i smyslově. Rády posloucháme příjemný mužský hlas, může to vyvolat hodně hříšné myšlenky. Ale pokud se vyjadřujete jako kdyby vás někdo držel za spodní část, hahaha.

Co teprve když voníte čistotou a mužskou kořeněnou vůní. Ale nepřehánět nebo počítejte s tím, že se kolem vás budou lidi pohybovat v kyslíkových maskách.

A nakonec jsem si nechala jako bonbónek vašeho „přítele“ vespod a pozadí. Na tohle dvě slůvka, by se daly psát romány. Ve zkratce, ujíždíme si na pevném a pěkně tvarovaném zadečku, jenomže je takových vlastníků málo. Tuhle část těla pozorujeme častěji než rozkrok, věřte. Je to potěšující. Takže nemusíte mít starosti jestli vaše kalhoty zdůrazňují velikost mužství dostatečně, podle názoru mých přítelkyň :o), na tom nezáleží.

Každý máme jiné chutě a jiné typy.
joslin
(Petra Hrabalová)
sobota 25. 11. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Hmm, čerstvý masíčko!!. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=246. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hmm,-cerstvy-masicko!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.104.143
Serverový čas: středa 6. července 2022 17:43