Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chinaski vyráží na zcela unikátní klubový speciál

Skupina CHINASKI doslova „vymění“ festivalovou atmosféru za klubová pódia. Cílem je připomenout divákům atmosféru i písně dob minulých. Mimo to, že zazní spousta starých písní na repertoáru nebudou chybět ani hity jako je „1. signální“, „Klára“ nebo „1970“. Turné nesoucí název „Klubový speciál 2009“ okoření letošní podzim!
Přidat na Facebook
V průběhu října a listopadu je naplánováno celkem 12 koncertů. Pojede se především po klubech a menších kulturních domech, a jak již bylo nastíněno, koncerty to nebudou ledajaké. „Výjimečný bude hlavně playlist. Vyslechli jsme četná přání našich fanoušků a více než dvě třetiny programu budou tvořit písně, které jsme léta nehráli. Bude to velký průřez naší nesinglovou tvorbou“, vysvětluje zpěvák a kytarista kapely Michal Malátný. V průběhu koncertu se tedy kapela bude plynule přesouvat prostřednictvím svých písní ve směru minulost – přítomnost a nezapomene své posluchače odměnit jednou nebo dvěma skladbami z připravovaného alba. Chinaski také překvapí návštěvníky svými kostýmy a netradiční scénou vytvořenou přímo pro tuto příležitost. Scénu má opět pod taktovkou scénograf Hynek Dřízhal, který pro Chinaski připravoval i scénu k „Autopohádkám“. Jako host se na turné představí kapela Fate Magazine.


Další zvláštní koncert čeká kapelu 6. října, kdy zahrají vězňům.


Přímo v areálu Pankrácké věznice v Praze se u příležitosti 120. výročí jejího založení Chinaski představí tomuto netradičnímu publiku. „Chceme tím mimo jiné podpořit vězeňskou kapelu Lethé, vítěze soutěže Naděje Rádia Beat. Zpěvák a kytarista Lethé je mým dlouholetým kamarádem a jeho původní kapela Dr.Mozse nás tehdy inspirovala k založení Starých Hadrů respektive Chinaski,“ říká Michal Malátný.

Budoucí plány kapely


V průběhu léta se skupina ukázala divákům na všech zásadních festivalech po celé ČR a celkem odehrála okolo stovky vystoupení. I přes tento úspěch se Chinaski rozhodli v příštím roce koncertování omezit. „Krom toho, že v roce 2010 skupina odehraje několik festivalů na Slovensku, se budou kluci naplno věnovat práci na nové desce, která by měla vyjít v průběhu září 2010“

Jak to tak vypadá podzimní tour „Klubový speciál 2009“ je na dlouhou dobu poslední příležitostí, kde lze Chinaski vidět naživo přímo v akci.

CHINASKI "Klubový speciál 2009"


Host : Fate Magazne
2.10. Benešov, Kulturní centrum KARLOV
10.10. Krnov, Music Club Kofola
24.10. Kadaň, kulturní zařízení Orfeum
30.10. Litomyšl, Music Club KOTELNA
6.11. Dolní Benešov, Dům kultury
7.11. Znojmo, hotel Dukla, kongresový sál
13.11. Polná, zámek
14.11. Blansko, Dělnický dům
20.11. Cheb, Kass – Produkční centrum Kamenná
21.11. Suchdol nad Lužnicí, Klub Pyramida
25.11. Praha, Lucerna music bar
26.11. Praha, Lucerna music bar

Zdroj: TZ Agentura Petřinová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 26. 9. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Chinaski vyráží na zcela unikátní klubový speciál. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2458. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chinaski-vyrazi-na-zcela-unikatni-klubovy-special
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 18:48