Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Gareth Emery se poprvé představí na listopadové Transmission

Na velkolepé party TRANSMISSION se českému publiku představí Garet Emery ve své premiéře, a tím splní sen mnoha jeho fanouškům, kteří jej do této chvíle mohli vidět pouze v zahraničí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Rok 2008 byl pro tohoto DJe a producenta opravdu významný. Propracoval se až na 23. místo ankety časopisu DJ MAG, podepsal smlouvu s labelem a managementem, jenž zastupují jména jako Armin van Buuren či Markus Schulz, a svou masivní produkcí dominoval mnoha tanečním hitparádám, především ve Východní Evropě.V listopadu budete mít šanci slyšet tohoto nadějného DJe a producenta také u nás a věříme, že to nebude naposled. Garethova historie je velmi pestrá. Jeho první vystoupení bylo už ve čtyřech letech, kdy se projevil jeho talent hry na piáno. V patnácti letech, kromě svého zájmu o klasickou hudbu, objevil kouzlo hraní na kytaru v místní indie kapele. Následovala koupě prvního laptopu a počáteční kontakt s elektronickou hudbou. Prvně debutoval na BBC Radio 1 ve známém pořadu Essential Mix. Díky tomu začala jeho popularita stoupat po žebříčku Top 100 DJs časopisu DJ Mag, a od roku 2006 se z 34. místa vyšplhal až na aktuální 23. místo.

Skládání hudby a hraní je pro Garetha příznačné, a momentálně jej můžete slyšet ve všech významných klubech od Home v Sydney, přes Zouk v Singapore, The Guverment v Torontu či Amnesii na Ibize. Dále pak na festivalech jakou jsou legendární holandská Trance Energy či belgický Tomorrowland. Ve své rodné Anglii jej můžete pravidelně spatřit v klubech Godskitchen či Ministry of Sound. Jeho první singl Exposure vyšel v dubnu na jeho novému labelu pod názvem Garuda. Tento label tak nahradil předchozí label Five Am. Track Exposure, plný upliftingových melodií, dynamických bass a energických beatů přesně vystihuje směs klasických prvků hudebního stylu, známého jako Trance. Jeho druhým releasem na labelu Garuda je track s názvem Metropolis. Skladba Metropolis se rozvíjí přes lehce breakdownovou melodii až k jasným, téměř sladkým melodiím, které se překrývají jedna v druhou. Tento track plný různých variací, můžeme také zařadit mezi klasické tranceové skladby.Gareth momentálně pracuje ve svém studiu na nových materiálech, které skládá a produkuje výhradně sám. O svém labelu Garuda říká: „Je mi jedno, jestli vydáme dvě nebo deset nahrávek ročně. Důležité je aby mě každá z nich naprosto nadchla“. Dokuď ho uspokouje vysoká hudební kvalita, není pro něj důležité, jak se prodává. I když s bezchybnou kvalitou jeho produkce očekávejte, že tento TOP DJ bude v popředí žebříčku prodeje. „Není to o ničem jiném, než o hledání něčeho neuvěřitelného, co mění život a hudbu, a o snažení dát tento kousek co nejvíce lidem na naší planetě.“

Jestli chcete slyšet tohoto skvělého DJe a producenta, kterého Paul van Dyk a Ferry Corsten již otipovali jako budoucí velkou hvězdu, nenechte si ujít listopadovou TRANSMISSION v pražské O2 Areně.

Více na: www.transmission.cz nebo www.garethemery.com

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=nBgUKMzyKbw

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Gareth Emery se poprvé představí na listopadové Transmission. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2452. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Gareth-Emery-se-poprve-predstavi-na-listopadove-Transmission
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:52