Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Baddies pozlobí v listopadu pražskou Lucernu

Baddies vydali 1.června nový singl ‚Holler For My Holiday‘ a jeho součástí jsou další dvě skladby ‚Handshake‘ a předělávka jejich debutového singlu ‚Battleships‘, na které spolupracovali Atephoald a Rich Willison’s Remote Orchestra, kteří v poslední době dělali remixy pro Futureheads a Operahouse. Singl vychází u ‚Medical‘, což je přímo vlastní label kapely.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Baddies live
pondělí 2. listopadu 2009 19:00
(konec +- pondělí 2. listopadu 2009 23:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
‚Holler...‘ je součástí ještě nepojmenovaného debutového alba, které bylo nahráno před pár měsíci ve velšských Rockfield Studios a kapela ho podpoří celoevropským turné. Mezi nejvýznamnější zastávky patří Radio One Big Weekend, Camden Crawl, Bestival, Camp Bestival, Rockness a Summer Sundae (Británie), Roskilde (Dánsko), Oya (Norsko), Pukkelpop (Belgie), Melt Festival (Německo) a Planet Festival (Česko).

Debutový singl ‚Battleships‘ přinesl kapele velkou pozornost tisku, což dokládá skutečnost, že jej magazíny NME, MTV, Clash, Q a Drowned In Sound označily za Tip pro rok 2009. Dvě účasti na festivalu ‚In The City‘ je vynesly mezi nejnadějnější britské soubory a další participace na festivalech ‚London Calling‘ a ‚Eurosonic‘ ukazují, že se povědomí o kapele šíří i mimo Ostrovy. To dokládají i dvě vyprodaná německá turné na konci roku 2008.

‚Holler For My Holiday‘ bezpochyby naplní očekávání starých fanoušků kapely a zároveň má na to dostat se do povědomí dalších. Rozhodně má na co navazovat, vždyť předešlý singl získal uznání ze všech možných stran a doprovodný klip se po tři týdny držel na prvním místě žebříčku Myspace/MTV Chart. S chytlavými, hymnickými refrény a kytarovými riffy, které vám pořád znějí v hlavě, jsou Baddies perfektní kapelou na léto.


Skladbu si můžete poslechnout na myspace.com/baddies. Klip natočený Sammym Davisem Seniorem (Futureheads) je k dispozici tamtéž.
Tisk o Baddies

NME – „Tip pro rok 2009: Sežeňte si je, než explodují“

MTV2 – „Tip pro rok 2009“

Clash Magazine - „Tip pro rok 2009: Bezpochyby jedna z koncertně nejlepších kapel působících v současné době v Británii“

Q Magazine - „Tip pro rok 2009: riffy ve stylu Queens Of The Stone Age a úderné staccatové melodie“

MUSIC WEEK – „Něco mezi popovou citlivostí Talking Heads a basově vedeným důrazem, který si hodně bere od Queens Of The Stone Age“

BBC ONLINE – „Jako kdyby Franz Ferdinand vyšli z vězení a ztratili víru v lidskost“

THE TIMES – „Debutový single Baddies ‚Battleships‘ je jako kdyby Beastie Boys vyzvali Pixies na pěvecký souboj a Klaxons je při tom podporovali za postranní čárou. A všichni by si to užívali.“

Zdroj: TZ DSmackU Promotion
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 27. 9. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Baddies pozlobí v listopadu pražskou Lucernu. Vychytané.cz. [Online] 27. 9. 2009. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2441. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Baddies-pozlobi-v-listopadu-prazskou-Lucernu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:20