Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velký bratr tě sleduje

Máme tu další reality show v naší české televizi a opětovně bychom si měli připomenout tuhle větu.. Aneb reklamě se taky nevyhneš.
Přidat na Facebook
Sedím, čekám. Nervózně pokukuji po hodinkách, dupu si nohou. Rychlým pohledem stranou kontroluji okolí. Stále se dívá! Kapičky potu na čele zamrazí. Respektive, aby nedošlo k mýlce –
tak jsem to vnímala. Nejsem přecitlivělá, ale když na vás někdo civí tak dlouho, ustavičně, kamkoliv se pohnete, jeho oči vás neopouštějí... Vhodné spíše pro samotáře. Člověk si pak opravdu připadá jako v románu 1984. Nemůže jeho pohled směřovat jinam?! Odpověď je prostá: Ne, nemůže. Je totiž na papíře, nalepen na stěně či jiné nosné ploše. Loudí a říká, že si mám půjčit peníze, že se nic nestane, že to zvládnu splatit. Druhý říká, že přece bílý úsměv je ten nejlepší. Vyschlá blondýna vykřikuje, že ty už nevyzuje! Ale jejich oči jsou vždy stejné – nasáklé touhou vysát z vás duši. Nevěříte? Tak se do nich zadívejte. Je to sice jen soustava tiskových bodů, ale musíte uznat, že je to faleš na faleš.

A koho vůbec zajímá nějaký ďábel, který má napsáno vedle sebe obrovským nápisem SEX a pak menším uální? Předpokládám, že to byla spíše chyba, než záměr tvůrců. Ale já musela kolem tohoto billboardu projet pětkrát, abych pochopila, co znamená uální. Novotvarům se zřejmě nevyhneme, ale výrobce léku proti poruchám erekce opravdu nemusí pomáhat, od toho jsou tu jiní.

Ani ta zvířata nenechají na pokoji! Jdu-li ráno rozespalá, do kopce, v 5.38, rozhodně nepotřebuju, aby se na mě krásně smála dívka, na které nenajdete přírodního téměř nic. Všechno je to práce šikovných grafiků, kteří dokážou i z nepřitažlivého káčátka udělat přenádhernou labuť. A to dokonce mnohem rychleji, než to trvalo Andersenovi. Natožpak, aby se na mě doslova zubil tukan! To mě vede k názoru, že je nemožné se reklamě vyhnout.
Vengeance
(Lucka Štěrbová)
pondělí 28. 9. 2009 08:00
Štěrbová, Lucka. 2009. Velký bratr tě sleduje. Vychytané.cz. [Online] 28. 9. 2009. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2440. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velky-bratr-te-sleduje
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:28