Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nohy od sebe!!

..jedu takhle ve vlaku a z vedlejšího kupé se ozve: Dééj nohýýý od sebééééé.. no ty kráwo, říkam si, do ví co se tam děje.. ale snažím se tomu nevěnovat pozornost..
Přidat na Facebook
..nezajímám se dál, zamyšleně padnu zrakem do Ogilvyho (to je jedna celkem solidní knížka) a čtu dál.. ale za 3minuty zase! Tenký ženský hlásek zvolá : "dej nohýýýý od sebééé" no doprčic, tak to už jsem přestal úplně číst knížku a ztichle jsem seděl v kupé a čekal co se bude dít dál. Uplynula asi jedna minuta a už zase! "Déjjj ty nožičký od sebe!" a teď se ještě ke všemu ozval takový juchající smích.. no tak to už jsem nevydržel, zticha jak nikdy v představě co se tam asi děje. Probíral jsem si sám pro sebe, co se tam asi může dít.. vycházelo mi z toho jedno jediné, jo to jedno tamto, no však vy víte :) Prostě ten smích a a ty výkřiky.. nevěděl jsem. říkám si, ale to je hloupost a v tom: "Nohýýý od sebééé!" a rána k tomu a??? smích! No tak to teda ne, to nedávám! Potichu jsem otevřel dveře od kupé a že už už nahlídnu vedle.. a.. a.. nic!

Matka a malý 5ti letý syn! Říkam si, co je to za blbost? Mrknu na druhou stranu, jestli jsem si nepomýlil směry a vedle dvě starý Blažkový a drbou až jim protézky drkotaj. Nic, vejdu do kupé, cvaknu dvěře a ZAS A ZAS A ZAS! Má psychika je rozebraná 8000ks puzzle na Vánoce hadra. vylezu, koukám vedle a pak mi to DOŠLO! Ten malej kluk se učil stát ve vlaku, když vlak brzdí a měl stále nožičky v bačkůrkách u sebe! :-D Máma na něj křičela ať je dá od sebe, aby nespad, on se smál a sem tam ta rána..to bylo jak padnul na zadek, když to neustál:) No alespoň bylo veselo:-)

Předpokládám, že ste čekali nějakou sprosťárnu, ale bohužel, možná příště. Jestli ne, tak jste asi divný...nebo já?:)

Ale abyste nebyli ochuzeni o toto téma, tak vám můžu říct, že když budete souložit ve vlaku a chytne vás u toho průvodčí z Prahy, tak zaplatíte pokutu a k tomu desinfekci celého vagónu. A když vás "chytí" průvodčí z Moravy, tak vám řekne: "Tož aspoň ty záclonky jste si mohli zatáhnout, ne? :)"
LeXXa
(Tomáš Šula)
čtvrtek 23. 11. 2006 08:00
Šula, Tomáš. 2006. Nohy od sebe!!. Vychytané.cz. [Online] 23. 11. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=243. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nohy-od-sebe!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 01:14