Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sunflower Caravan vyráží na turné!

Pražské trio Sunflower Caravan ohlašuje ve spolupráci s agenturou D Smack U Promotion na podzim, konkrétně na druhou polovinu října, jedenáct koncertů po Čechách a Moravě, pojatých jako podporu debutového alba.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sunflower Caravan
středa 21. října 2009 19:00
(konec +- čtvrtek 22. října 2009 00:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Prvním koncertem bude vystoupení v Brněnském klubu Melodka, bezesporu největším, pak speciální show v pražském Paláci Akropolis. Minimálně na třech koncertech turné s kapelou vystoupí jako host zpěvačka Ema Brabcová/Dietrichová, známá z formace Khoiba. Kluci ale slibují také novinky v podobě dosud neslyšených skladeb. Na řadu koncertů po ČR by měla navázat zahraniční část turné, směřující přes Německo a Dánsko do Švédska.

Zastávky českého turné Sunflower Caravan:
út 13.10. Brno – Melodka
st 14.10. Olomouc – U klub
čt 15.10. Frýdek Místek – Stoun
pá 16.10. Ostrava – Marley Klub
so 17.10. České Budějovice – Velbloud
st 21.10. Praha – Palác Akropolis
pá 23.10. Chomutov – Kotelna
so 24.10. Chrudim – Pitch club
čt 29.10. Plzeň – Pod Lampou
pá 30.10. Hořovice – Labe
so 31.10. Vysoké Mýto


Skupina Sunflower Caravan se ihned po vydání desky rozhodla, že českou šňůru koncertů na podporu alba odjede až po skončení letního období festivalů. Za léto odehráli 34 koncertů, včetně například pěti vystoupení na festivalu České Hrady, všech třech inkarnací festivalu Mezi Ploty a dalších velkých českých festivalů. „Chtěli jsme si dobře naplánovat léto, pořádně si odzkoušet repertoár daný deskou a klubovou tour nachystat až na začátek listopadu.“ V říjnu si tedy fanoušci tohoto stále populárnějšího tria přijdou na své mimojiné v Brně, Plzni, Olomouci, Ostravě, či Českých Budějovicích. Často to bude ve společnosti dalších kapel jakožto předskokanů.

Za „hlavní“ koncert celého turné lze považovat ten v Paláci Akropolis ve středu 21.10. Sunflower Caravan se do Akropole vrací po neuvěřitelných třech letech, přitom dříve zde v rámci přehlídky mladých kapel Future Line odehráli přes tucet koncertů. Už teď je potvrzeno, že Akropolis bude jedním z míst, kam si za slunečnicovým triem odskočí z mateřské dovolené zpěvačka Ema Brabcová, která na prvním albu kapely (II/2009, Soundsquare Music) nazpívala dva tracky. Ale pokud jde o zpěv, Sunflower chystají do Akropole ještě další překvapení! Nachystáno je také několik zbrusu nových skladeb, vše doprovodí velkoplošná projekce v podání VJ Martina, který s kapelou spolupracuje již delší dobu (mnozí znají jeho projekce z koncertů SC v Roxy). A aby toho na fanoušky v Praze nečekalo málo, před samotným koncertem Sunflower Caravan bude dobrou náladu navozovat britský bluesový kytarista a zpěvák Justin Lavash
( www.myspace.com/justinlavash ). Protože vystoupení Sunflower Caravan bude trvat minimálně 90 minut, dveře klubu se otevřou už před 19 hodinou. Po skončení koncertu přijde na řadu DJ set Gregoryho Finna (Southpaw). Lístky jsou k dostání už nyní v obvyklých předprodejích za příznivých 150,- Kč, na místě pak budou v prodeji za 180,- Kč.

Links:
www.myspace.com/sunflowercaravan
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com

Zdroj: TZ Michal Rejzek DSmackU Promotion
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 22. 9. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Sunflower Caravan vyráží na turné!. Vychytané.cz. [Online] 22. 9. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2421. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sunflower-Caravan-vyrazi-na-turne!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 03:01