Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MARKUS SCHULZ JE ZPĚT NA LISTOPADOVÉ TRANSMISSION!

Další z hvězd, která vystoupí 14. listopadu na velkolepé halové akci TRANSMISSION v O2 Areně bude jeden z populárnějších DJů u nás i ve světě, Markus Schulz.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Tento charizmatický Američan německého původu, již několikrát zcela uchvátil domácí publikum svými vystoupeními na Sensation, Transmission a posledním vydání klubové noci PURE.Díky jeho úspěšné radiové show Global DJ Broadcast a skvělé produkci s hudebníky jako je např. Madonna či Depeche Mode, sklízí úspěchy po celém světě stejně tak, jako se svým posledním albem „Thoughts Become Things“ z jeho projektu „DAKOTA“, které vyšlo v červenci. Inspirací pro název alba „Thoughts Become Things“ byla kniha „The Secret“ australského spisovatele Rhonda Byrneho. Tuto knihu Markus četl mnohokrát a byla pro něj velkou motivací v posledních letech. Své nápady a myšlenky přenesl do studia, kde ožily a staly se tak věcmi, stejně jako napovídá název alba. Pod svým projektem DAKOTA vydává klubovější, temnější a deep skladby, tedy přesně ve stylu svého labelu Coldharbour Recordings. Na albu najdete celkem 10 skladeb. V pozadí každé skladby se odehrává její vlastní příběh, kdy jde v podstatě o časový příběh Markusových vnitřních pocitů od mládí až po současnost. Například skladba „Roxy 84“ je inspirovaná Markusovými cestami do Bronxu, když byl ještě mladý teenager fascinovaný městským stylem breakdance.Kromě jiného Markus přináší svůj legendární, temně melodický trance na digitálně dvouhodinově vysílané radio show Global DJ Broadcast. Tuto show můžete naladit každý čtvrtek od 18:00 na Trance kanálu www.di.fm. Dalším Markusovým úspěchem byl jeho první videoklip k singlu „Do You Dream“, ve kterém se také objevuje jako hlavní postava. Tento singl se stal masivním hitem na You Tube, kdy ho hned v prvních čtyřiadvaceti hodinách vidělo 13.000 návštěvníků. V Nizozemsku se také dostal na přední příčku hitparády Top Favourite a stal se tak nejvíce navštěvovaným a diskutovaným videem. Tato tranceová superstar se drží na osmé příčce v soutěži TOP 100 POLL časopisu DJ MAG, a vy jej opět budete mít možnost vidět a slyšet v listopadu na dalším dílu TRANSMISSION.Vše o Markusovi se dozvíte na jeho stránkách www.markusschulz.com. Během krátké doby pak dojde ke spuštění oficiálních stránek k akci na http://www.transmission.cz

Videoklip Do you Dream: http://www.youtube.com/watch?v=3Ry3rX6kBCQ&feature=player_embedded
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 19. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. MARKUS SCHULZ JE ZPĚT NA LISTOPADOVÉ TRANSMISSION!. Vychytané.cz. [Online] 19. 9. 2009. [Citace: 26. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2406. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MARKUS-SCHULZ-JE-ZPĚT-NA-LISTOPADOVÉ-TRANSMISSION!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.168.16
Serverový čas: neděle 26. března 2023 15:13