Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Giuseppe Ottaviani vydal nové album!

Velkolepá tranceová party TRANSMISSION se blíží a my vás budeme postupně informovat o novinkách vystupujících hvězd.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Jako jedna z hlavních star vystoupí úspěšný italský DJ a producent Giuseppe Ottaviani, pocházející z Říma. Po posledním velkém úspěchu, kdy zahrál hodinový set na této druhé největší halové akci u nás, se na TRANSMISSION představí českému publiku již podruhé.

Je známý především svou produkcí vydávanou na známém labelu Paul van Dyka - Vandit. Odtud také pochází jeho úspěšný projekt Nu NRG, který vytvořil spolu s Giuseppe Andrea Ribecou. Toto duo začalo produkovat hudbu na profesionální úrovni hned na od počátku. Svou první desku s názvem Dreamland vydali v roce 2001, následovala Spaceflower, Connective a pak skvělé album Free Fall 2004. O jejich úspěchu svědčí také fakt, že v roce 2004 získali cenu Best Live Act v soutěži Trance Awards. V roce 2005 pak Giuseppe odstartoval solovou kariéru. Jeho první samostatný release pod názvem Linking People vyšel i na albu Paul van Dyka „The Politics of Dancing 2“.

V září na labelu Vandit vyšlo jeho první solové album s názvem GO. Toto vysoce očekávané album skrývající jeho iniciály je určeno hlavně pro domácí posluchače. Odráží se v něm Giuseppeho zkušenosti, které nasbíral během své hudební dráhy kdy zabrousil do vod různých hudebních žánrů. Všechny tyto zkušenosti a inspirace se tak odrážejí ve čtrnácti velice zdařilých skladbách. Zde uplatnil svůj talent a roky studií hry na klavír. V albu samozřejmě nechybí dobře známá „No More Alone“, na které hostuje Stephen Pickup. Na albu také spolupracoval s Johnem O’Callaghanem na skladbě „Our Dimension“. Se svou trochou do mlýna přispěl také Tom Colontonio, jejich společná „Love Mission“ zaplní nejeden taneční parket. Kromě Stephena Pickupa na albu uslyšíte ještě zpěvačku Faith v písních „Angel“ či „Fallen“. Dále pak Francesca P, který otextoval a nazpíval „Changing Ways“. Každý kdo vyznává styl trance a má rád melodické, euphorické, tech či jiné obdobné styly, které se objevují na albu GO by si neměl tuto kompilaci nechat ujít.

Pokuď nechcete přijít o živé vystoupení tohoto skvělého DJe a producenta, doporučujeme koupit vstupenky v předstihu. Vstupenky jsou v prodeji za nejlevnější cenu 890 Kč do neděle 13. září. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a bude se dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Více na: www.giuseppeottaviani.com
www.unitedmusic.cz

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=M1Cjgvv816U


Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 18. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Giuseppe Ottaviani vydal nové album! . Vychytané.cz. [Online] 18. 9. 2009. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2405. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Giuseppe-Ottaviani-vydal-nove-album!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 18:34