Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

NAKED RECORDS se bude prezentovat na párty Sonne Edition 8!

Slovácký mejdan Sonne Edition 8 hlásí potvrzený termín dalšího vydání. Tento díl se uskuteční v úterý 27.října 2009, den před státním svátkem, opět v KD Topolná na uherskohradišťsku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 8
úterý 27. října 2009 20:00
(konec +- středa 28. října 2009 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Jak už bývá na „Sluníčku“ zvykem, rozduní se v prostorách kulturního stánku dvě taneční stage a právě dnes si jednu z nich mírně představíme. Pojďme se tedy seznámit s umělci, kteří vydávají svoje lahodné tracky pod českým labelem Naked records.

Na této stagei se objeví hned 3 významní hosté ze zahraničí. Prvním z nich je slovenský Jozef Mihalik, který nyní žije v Londýně. Tento výborný producent se představil po boku Tiesta, Sashy, Armin Van Buurena a dalších. Anglická společnost DMC ho ohodnotila jako talent s potenciálem bodovat v budoucnu v top žebříčcích. Jozef Mihálik má v Londýně množství rezidentních nocí v klubech jako např. Whitehouse Club, Dex & Prince Club v Brixtonu, Motion Club v Embankmentu, kde hrává tech-house, minimal až techno. Jozefovou další aktivitou je rádio show. Své sety pravidelně hrává pro Ministry of Sound radio a také pro radia GalaxyFm a WorldDanceRadio.Z hlavního města Polska, Varšavy, k nám přicestují hned dva djové - bratři Yoonior a Boar (Wild Child Bros). Tohle populární duo (vystupují i jako jednotlivci) znají návštěvníci skoro všech významných klubů po celém Polsku. Mimo skládání skvělých tracků si také založili velice prestižní agenturu Sounddelivery, která se snaží pořádat nejrůznější taneční akce, seskupovat kvalitní dje a producenty z celého Polska a pomáhají také začínajícím dj-ům.Z českého support teamu se můžete těšit na legendu moravské scény, ex propagátora taneční scény skrz vlny rádia Jih, věrného redaktora serveru rave.cz, DJe a skvělého producenta Petera Pea.Ze znojemského kraje přijede své umění ukázat v live actu – Dj Mindhole jehož tracky ať už v digitální, nebo vinylové podobě již několik let brázdí přední příčky hudebních download serverů.

A v neposlední řadě vše hudebně dovrší sám majitel Naked Records labelu Dj Luis.

Kde zjistíte veškeré informace k párty?

Stačí sledovat agenturní informační webové stránky www.strobe.cz ...či přímo web tohoto párty-seriálu: www.sonne.freeparties.net

SE crew

SONNE EDITION 8
KD - Topolná u Uherského Hradiště, CZ (areál Bůrovce)
Ut 27/10/2009 !!!Den před státním svátkem!!!

vstupné: 100 czk (do 22.hodin) / 150czk
web: http://sonne.freeparties.net
Main stage: Spiriakos (Strobe), Liner (Sound44), Scorn (Disharmonic), Mildee (Strobe), etc.

Naked records stage: Wild Child Bros (Yoonior & Boar, sounddelivery.pl , PL), Jozef Mihalik (SK/UK), Mindhole LIVE, Peter Pea, Luis.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 16. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. NAKED RECORDS se bude prezentovat na párty Sonne Edition 8!. Vychytané.cz. [Online] 16. 9. 2009. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2392. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/NAKED-RECORDS-se-bude-prezentovat-na-party-Sonne-Edition-8!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:31