Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZAČÍNÁ NOVÁ ÉRA PÁRTY BUBBLES!!!

Máme výbornou zprávu pro všechny příznivce taneční hudby.
Přidat na Facebook
Dne 2.října se v prostorách největšího společensko-kulturního prostoru v Olomouci, KD Sidia, uskuteční vám všem dobře známá a oblíbená párty Bubbles. Tentokrát, ale nepůjde o klasickou akci Bubbles, tak jak jste ji znali dosud.

Bubbles team se, díky cíli přivést do Olomouce nejzářivější djské hvězdy, rozhodl spojit s libereckou párty Pulzar. Toto spojení posune Bubbles o několik stupínků výše. Začíná tak nová éra této akce a ponese jméno BUBBLES vs PULZAR. Na každém dalším díle se dočkáte nejlepších djských lahůdek a audiovizuální show, se kterými jste se mohli setkat jen na největších akcích.

Na první díl nové éry přijede zahrát světová legenda, anglická techno jednička, mistr tří gramofonů, BEN SIMS. Ben je připravený, za podpory vašich hlasivek a chystané audio-vizuální show, doslova ,,rozsekat,, vaše dřívější představy o dobré akci. Svým funky tribal technem, které nepodmanil posledním minimalistickým trendům a úžasným mixovacím schopnostem se řadí mezi nejvytíženější a nejoblíbenější techno dje světa. V ČR jste se s ním mohli například setkat jako headlinerem akcí Apokalypsa či Citadela.

Veškeré informace ohledně dalších djs, předprodejních místech a ostatních důležitých informací naleznete na Vašich oblíbených webu či na domovských stránkách:

www.myspace.com/bubblesteam.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 14. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. ZAČÍNÁ NOVÁ ÉRA PÁRTY BUBBLES!!!. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2009. [Citace: 26. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2386. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZACÍNÁ-NOVÁ-ÉRA-PÁRTY-BUBBLES!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.168.16
Serverový čas: neděle 26. března 2023 15:09