Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní O2Sázavafest: hudební sklizeň od ska po afro bubny

Pořadatelé letošního Letního O2 Sázavafestu s rekordní návštěvností ohlásili termín příštího jubilejního 10. ročníku festivalu.
Přidat na Facebook
Současně odhalili účinkující Podzimního O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v
Abatonu
.

"Stejně jako náš letní festival i Podzimní O2 Sázavafest bude tradičně velice žánrově pestrou záležitostí. Bude to hudební sklizeň od ska přes kytarovky, elektro projekty a energické afrobubenice až po písničkáře. Například akustickou písničkářskou verzi setu zahraje Marek Ztracený, ve stoupající formě se předvede také Tomáš Klus a písničkářský blok doplní
sympatická Švédka Veronika Padilla ("která zpívá anglicky a roztomile mluví česky)" prozradil ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Do Abatonu mají dorazit domácí ska formace Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy či Sto zvířat. Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , písničkářská dvojice Tomáš Klus a Marek Ztracený nebo Švédka Veronika Padilla. Kdo přijde na začátek celého sobotního maratonu, vyslechne si pražskou rockovou skupinu Loyca, pokřtěnou
začátkem roku Jakubem Johánkem ze 100°C. Návštěvníci si užijí i worldmusic v podání Femaleafrobeat a indie-rock od Jana Nedvěda a jeho Bek Ofis. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka a punkáči Totální nasazení a Volant.

"Fanoušci taneční hudby si přijdou na své při setu elektro-popové party Cartonnage nebo Ohm Square," dodal Kloupar. Na Podzimní O2 Sázavafest probíhá předprodej limitované série vstupenek do 10. října nebo vyprodání zásob za cenu 190 korun. Dveře Abatonu se otevřou již v 16 hodin.

V plném proudu už jsou také přípravy na 10. ročník O2 Sázavafestu,který se uskuteční opět ve středočeském městečku Kácov v termínu od 5. do 7. srpna 2010.

Kompletní line-up a další informace na http://www.sazavafest.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 12. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Podzimní O2Sázavafest: hudební sklizeň od ska po afro bubny. Vychytané.cz. [Online] 12. 9. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-O2Sazavafest:-hudebni-sklizen-od-ska-po-afro-bubny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:59