Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DECADANCE představuje : Božský Peyton v rozhovoru

PEYTON – jeden z nejlepších houseových zpěváků na světě míří na Decadance v SaSaZu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE: Club 54 IS BACK
pátek 9. října 2009 21:00
(konec +- sobota 10. října 2009 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o dva free vstupy na exkluzivní party v pražském SaSaZu klubu.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ahoj Christophere, po roce se vracíš na Decadance, překvapilo Tě pozvání do Prahy opět?

P: Ano, vracím se. A ne, nepřekvapilo mě to! Byl jsem potešenej, ale ne překvapenej. Díky promotérům z Decadance se do Prahy vracím už několik let, takže už to pomalu vypadá na dobře zaběhaný manželství. Ta vášeň jen tak nezmizí.

Loni jsi sklidil v Praze obrovský úspěch a samé kladné reakce. Je to pro Tebe další návštěva na Decadance zavazující?

P: No, mám radost, že zas můžu zpívat pro tak skvělé publikum. Před rokem se Decadance vydařila báječně a tak mně nezbývá než těšit se na to, že letos to bude ještě lepší!

...

Téma CLUB 54 IS BACK je určitě i pro Tebe výzvou. Připravuješ si pro své vystoupení i něco speciálního, co by atmosféru tohoto legendárního klubu co nejvíc kopírovalo?

P: Studio 54, to bylo neuvěřitelné! Takže tuším, že navození atmosféry originálu pro mě nebude problém. Udělám pro to, co bude v mých silách! Ha-ha

Letos budeš zpívat v novém superclubu SaSaZu. Máš radši vystoupení v klubech nebo větší halové akce?

P: Víš, mně je vlastně jedno, kde zpívám. Mně totiž jde hlavně o lidi. Nevadilo by mně hrát v krabici od bot pro padesát lidí, co milujou muziku, co mě zpátky nabijou tou energií ze zpívání a co si to užijou stokrát víc než tisícihlavý dav, kterej je sice v úžasně obrovský hale, ale necítím z nich žádnou energii. Fakt je to o těch lidech a pokud jde o Prahu, můžu upřímně říct, že pokaždé, když jsem tam hrál, tak jsem tu energii cítil. Takže Praha, tam vždycky jezdím rád, tam se mi zpívá moc dobře.

Téměř celé léto jsi zpíval na Ibize a co víme, tak jsi přiváděl tisíce lidí do tranzu. Jaké tam bylo léto pro Tebe?

P: Z Ibizy jsem se vrátil před pár dny a pořád to ještě zpracovávám v hlavě. Bylo to neskutečný léto, z mnoha pohledů. Pro performera to pro mě byla obrovská čest, hrát ve Space, tom nejlepším klubu na světě. Možná by se dalo říct, že Space je dneska něco jako bývalo Studio 54. Je to legenda, a mně se splnil velký sen. Ale kromě klubu jsem poznával i ostrov, hledal jsem tam všelijaké ukryté pláže a užíval jsem si západů Slunce. Ibiza se prostě nedá popsat slovy. Je to nádhera, zázrak!Jsi právem považovaný za jednoho z nejlepších houseových zpěváků na světě. To musí být rozhodně příjemné ale i zavazující, že? Jak ses vlastně k tomu vypracoval?

P: Ha-ha, to máš naprostou pravdu! Je to obrovskej závazek. A díky za kompliment. Pracuju tvrdě, ale přesto mám pořád pocit, že to pořád není dost. V týhle branži musíš mít pořád nohu na plynu, ale někdy prostě máš chuť šlápnout na brzdu a zmizet. Ale musím myslet na to, že mám to štěstí, že se živím tím, co mě baví. A dokud bude lidi bavit tancovat na vokály, tak já slibuju, že pro ně budu zpívat jako o život.

Chtěl jsi být zpěvákem už od malička nebo jsi měl takové ty klasické představy, že budeš třeba kosmonautem?

P: Myslím, že jsem odjakživa chtěl zpívat. Zpíval jsem už jako malej kluk ve škole a v kostele. Nevěděl jsem sice, kde a jak se to stane, ale věděl jsem už odmala, že chci být na pódiu. To je jako vrozená choroba, tahle potřeba předvádět se.

Co Tě ještě letos pracovně čeká?

P: V příštích měsících mě čeká hodně zajímavých míst: Moskva, Ibiza, Dubaj, Káhira, Kyjev, Londýn, Varšava. A pak na konci roku letím do jižní Ameriky, do Uruguaje, kde budu zpívat na privátní silvestrovské párty. Na to se moc těším, protože jižní Ameriku MILUJU! No a potom letím do Austrálie, na svoje už každoroční turné u protinožců.

Btw, jak zvládáš při tvém nabitém pracovním životě tu osobní stránku? Prozradíš nám něco ze svého soukromí?

P: No, řeknu ti, že dneska už to zvládám líp než dřív. Před pár lety se mi rozpadl dlouhodobý vztah, právě proto, že jsem byl pořád na cestách a byl jsem posedlej prací. Ale před pár měsíci jsem se znova zamiloval a myslím – doufám – že tentokrát už to budu zvládat líp, že budu víc v klidu. Několikrát za mnou přijel na Ibizu a když to jde, tak se mnou cestuje. Přijede se mnou i do Prahy, chci mu ukázat to nádherné město. Moc se těšíme!

Děkujeme Ti za rozhovor a budeme se těšit na Tvé vystoupení v Praze.
Hondzix
(Jan Přikryl)
pondělí 14. 9. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. DECADANCE představuje : Božský Peyton v rozhovoru. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2377. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DECADANCE-predstavuje-:-Bozsky-Peyton-v-rozhovoru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 02:07