Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Samet nad samet aneb jaké to bylo!

Už je to tak od nepamněti, že víkend začíná pátkem. Jenže v pátek byl svátek a o důvod víc, proč začít řádit už ve čtvrtek večer…
Přidat na Facebook
Ono ani asi opravdu ve Zlíně není kam moc jít.. Na výběr máte pouze mezi Golemem nebo Áčkem. (Jsou tu jisté alternativní odchylky jako třeba Star nebo 603, ale nee :( , nic ve zlém)

Tak jsme se všichni jako obvykle, naprosto „nečekaně“, sešli v hojném počtu v áčku. Někteří jedinci se začali vkrádat dovnitř už v neuvěřitelných v osm hodin večer... Jojo slíbená Cola light dělá své :o))

Pomalinku, ale zcela jistě, se začalo áčko nepříjemně plnit, na parketě řádili holky z průmky (a propó, vy co nevíte, jednalo se o večírek studentů pro studenty v režii SPŠ Zlín). Takže ty spoře oděné dívky, tam nebyli opravdu náhodou, jmenují se Pink Future, a hlavně pánové se můžou těšit na tuto budoucnost.. :o) No ale i přítomné slečny si přišly na své.., dočkali se půlnoční barmanské show. Velkolepé ohňové a posléze kouřové efekty zůstaly nějak nedoceněny.., není se čemu divit, všechny ženské čučeli na svítivá trička barmanů, na jejich pořádné svaly a to tak, že ani nestačily registrovat co se do nápojů podává a s chutí natahovali své ruky, aby mohli ochutnat pravé mojito nebo něco víc :o) Nikomu vůbec nevadilo, že tak 60lidí pilo z 5ti žlutých slámek a ostatní tvořili kruhy kolem velikého kýblu s mojitem, jen aby se na ně dostalo. Ještě, že je všechno pořádně vyfoceno a zdokumentováno..:o)

No jo to focení, mám pocit, že co Čech to fotograf a zvláště v áčku to platí na 100%. Pro většinu z nás pak nastávali komické situace, jako například kdy taková poměrně ne zrovna hubená dívčina, přišla za fotografem, odložila svou černou bundu (mezitím její kamarádky odstoupily) a vynikly její tvarované "faldíky" (mimochodem to tričko mělo výstřih jak díru do vesmíru a ona v něm měla hodně pár kil navíc) a poprosila fotografa (který tam očividně fotil jen pro soukromé účely, nejspíš jako své vzpomínky na skvělou akci), aby taky vyfotil "její přednosti". Fotograf se podíval jako co to má znamenat, ale přece jen se k tomu postavil jako muž a snažil se jí vyfotit. Jenže ouha.., na parketu se tančilo, bylo tam fakt skoro k nehnutí, takže si neměl chudák fotograf kam stoupnout a tím pádem se mu do objektivu vlezlo jen jedno její velké prso. A to nebylo málo, nedovedete si představit tu melu, když se za zády snaživého fotografa vynořila jeho zuřící přítelkyně..

Jenže večer nebyl o focení a předvádění, byl hlavně o zábavě. Na to, že jsou fronty skoro všude, bary, záchody, vstup i výstup jsme si zvykli. Že je fronta na parket, beru, ale že si musím vystát frontu i na písničku na přání, to je opravdu ale opravdu moc! Nakonec jsem rezignovala, bylo to opravdu nad mé síly a stejnak, DJ „telepat“ hrál vše, co jsme chtěla! Dokonce tančili i ti co jen vysedávají u baru. Všem bylo naprosto jedno jestli tančí s děcky nebo důchodci, všichni se seznamovali a bavili, takovou uvolněnou a happy náladu jsem dlouho neviděla..

A mimochodem, velké díky Vám všem! Na vstupném se vybralo neuvěřitelných 14 tisíc. Tyto peníze nezůstávají pořadatelům, ale směřují do dětského domova na Lazech a do centra Sluníčko.

mail by Zuzana.S
redakce
(redakční článek )
pondělí 20. 11. 2006 08:00
, redakční článek. 2006. Samet nad samet aneb jaké to bylo!. Vychytané.cz. [Online] 20. 11. 2006. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=237. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Samet-nad-samet-aneb-jake-to-bylo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 11:43