Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bryan Kearney: Jsem velkým obdivovatelem Chrise Liebinga

V listopadu se bude na brněnském výstavišti konat výroční díl k příležitosti 10 let Apokalypsy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Jako alternativa k hlavnímu techno pódiu bude speciální druhá E-Motion - Members Of The Best Stage, na které jako jeden z headlinerů po právu vystoupí irský bijec Bryan Kearney. Tady je rozhovor s ním.

Ahoj Bryane, díky, že sis udělal čas pro náš rozhovor, jak se máš? Co je u Tebe nového?

Ahoj, mám se fakt dobře, díky. Právě jsem se vrátil z úžasné tour po Argentině. Byl to fantastický zážitek, takže se mám opravdu dobře.Tady u nás si užíváme posledních pár letních dní a pomalinku se začneme s létem loučit. Jak sis užil letošní léto? Našel sis čas na nějakou zajímavou dovolenou nebo si cestoval spíše pracovně?

Léto bylo vydařené. Udělal jsem ve studiu mnoho práce, díky čemuž už brzy všechny tracky vyjdou a jsem dost natěšený, jak na ně budou lidé reagovat. Každý víkend jsem také hrál na spoustě akcí, takže jsem se za celou tu dobu rozhodně nenudil. Naštěstí mám teď na pár dní namířeno na Ibizu, kam se už fakt těším.

Léto v hudbě znamená období velkých festivalů, který byl pro Tebe ten nejpovedenější? Minule jsi mluvil o Sunrise festivalu v Polsku jako o nejlepším a letos jsi tam hrál opět. Takže byl opět ten nej nebo ho už letos předčil nějaký jiný?

Letos jsem měl docela štěstí, že jsem hrál na velkém počtu letních festivalů jako Planet Love, Escape Fest a samozřejmě na báječném Sunrise festivalu. Sunrise byl pro mně opět jednoznačně ten nejlepší. Organizace, lidé a naprosto vše kolem festivalu je prostě neuvěřitelné. Všemi zúčastněnými bylo o mně perfektně postaráno, což pro mě hrozně moc znamenalo. Pokud by to bylo možné, hrozně moc rád bych tu hrál každý rok.

Všimnul jsem si, že sis náramně užil svá tři hraní v Argentině. Byl jsi dokonce touto zemí natolik inspirován, že si pak namíchal speciální Argentina Memories 2009 mix složený z Tvých oblíbených skladeb, které jsi tam hrál a také z tracků, co byly přáním lidí z Argentiny, kteří tam byli. John O’Callaghan také o Argentině mluvil jako o svém nejlepším loňském vystoupením. Podobné zážitky nám líčil i Jan de Vos z 4 Strings. Co je tam tak jiného a tolik vzrušujícího?

Argentina byla pro mě neuvěřitelný zážitek a opravdu mě ohromným způsobem zasáhla. Do té země jsem se zamiloval a to jsem tam byl jen týden. Lidé jsou velice přívětiví, cítil jsem se tam jako doma a všichni jsou nesmírně přátelští. Klubeři jsou ti, co to tu dělají tak výjimečné. Oni jsou hrozně nadšení tím, co DJ dělá a je neuvěřitelné vidět, jak moc pro ty lidi my DJové znamenáme. Ve všech třech klubech, v kterých jsem hrál, byla úžasná atmosféra. Moc dobře se v hudbě vyznají a jsou strašně energičtí. Bylo ohromné, kolik lidí zůstalo v klubu do samotného konce akce. Už odpočívám dny, kdy se tam zase vrátím.

Je to asi půl roku, co jsi na dubnové E-MOTION svým setem rozsekal brněnskou Flédu. Pro většinu fanoušků to byl nezapomenutelný zážitek a ohlasy lidí tenkrát nešetřily chválou a nadšením. Jak na tento svůj zdejší velmi úspěšný debut vzpomínáš ty?

Je pro mě obrovským potěšením slyšet, že si lidé můj set tak moc užili. Vzpomínám si, že to byla naprosto skvělá noc s vytříbeným složením kluberů. Myslím si, že je tu velká podobnost mezi lidmi na E-motion a v Argentině. Jsou neuvěřitelně energičtí, nadšení a vnímaví, co DJ dělá. Jsem za to osobně velmi vděčný a jsem si jistý, že to pro každého DJe hodně znamená, když hraje pro lidi, kteří jsou pozorní k tomu, co DJ dělá. John O’Callaghan řekl, že to bylo jeho nejlepší klubové hraní v Evropě za loňský rok a je mi naprosto jasné, proč si tohle myslí.

Já si mimo jiné také vybavuji, že jsi měl tak trošku smůlu a skrz časný odlet zpět jsi se po hraní v posteli moc dlouho neohřál. Jak zvládáš tyhle situace a ten náročný DJský kolotoč letiště - hotel - hraní - hotel - letiště?

Haha ano, měl jsem to ráno vskutku brzký start, myslím, že jsem spal asi tak hodinku, než jsem odjížděl na letiště. Jsem rád, že mám ještě docela snadný život v porovnání třeba se Sanderem van Doornem a dalšími, kteří mají neuvěřitelně hektický životní styl a cestují po světě denně. Myslím si, že mám velké štěstí, že mohu dělat práci, kterou tak moc miluji, takže cestování mě neotravuje, vlastně se na to těším. Je vždy skvělé dostat se na nová místa a poznat nové lidi.

V listopadu se sem do Brna opět vrátíš a opět u toho bude E-MOTION. Tentokrát ale v podobě druhého speciálního pódia dnes již legendární akce APOKALYPSA, která tímto 32.dílem oslaví krásných 10 let svého konání. Jaká jsou Tvá očekávání a co naopak můžeme očekávat my od Tebe?

Má očekávání jsou velká, protože jsem už před tím o této akci slyšel. Poslouchal jsem sety z této party a sjížděl videa na youtube. Byl jsem šokovaný a potěšený, když jsem zjistil, že tu budu hrát a opravdu se na to moc těším. Vy očekávejte rychlou dávku hudby plné energie s minimem breakdownů a stálou gradací. Připravte se na tanec!

Pro svá vystoupení se snažíš mít vždy nějaké své nové zajímavé remixy a reworky jako třeba Fonzarelli - Moonlight Party (Bryan Kearney's Thank You For The Sunrise Rework) nebo Above & Beyond - No One On Earth (Bryan Kearney's Waiting For You Argentina Rework). Je možné, že bychom se mohli dočkat něčeho podobného?

Řekl bych, že je tu vysoká pravděpodobnost, že udělám nějaký speciální track pro tuhle akci. Jsem si jist, že s něčím takovým přijdu.

Je možné, že se někdy v budoucnu dočkáme nějakého Tvého alba? Nebo neuvažoval jsi někdy o tom, že bys vytvořil nějakou kompilaci, která by byla sestavená jen z Tvých nejoblíbenějších remixů a reworků?

Jednoho dne nějaké album určitě vyjde, ale už si nejsem tak jistý, kdy to bude, možná během dalších dvou let nebo tak. Chci se pokusit o něco fakt různorodého, něco napříč několika styly. Dám ti vědět.Jak jsem už zmínil, budeš hrát na halové akci APOKALYPSA Techno Energy, která je zaměřená hlavně na techno a hardtechno. Myslím si, že Ty svým techy pojetím trancu máš k těmto stylům hodně blízko. Na tomto výročním díle na hlavním pódiu vystoupí skutečné techno legendy jako Chris Liebing, Speedy J, Ken Ishi, Surgeon a další. Co si o nich myslíš?

Jsem ohromný fanda techna a je pro mě velké potěšení hrát na akci, na které vystoupí taková jména. Tito lidé jsou ti, ke kterým mám nesmírný respekt. Léta jsem velkým obdivovatelem Chrise Liebinga a stále si vybavuji okamžik, kdy jsem ho asi před šesti lety viděl poprvé. Bylo to trošku takové zvláštní, protože hrál asi pro 400 lidí v opravdu malém klubíku, ale i přesto to tam totálně rozsekal. Bylo skvělé to vidět, protože DJové na jeho úrovni by si v takové chvíli pro to nedali tu námahu, ale ne on. On to tam prostě rozsekal se širokým úsměvem na tváři. Jsem opravdu velmi natěšený na toto hraní, protože díky tomu, že jsem většinou zařazený jako trance DJ, je to pravděpodobně ojedinělá šance hrát na akci, kde budou hrát takové osobnosti. Fakt bych nebyl rád označován jako DJ jednoho stylu, protože můj hudební záběr je daleko širší, než jen trance.

Kromě hudby jsi velký fotbalový fanoušek Premiere League. Kterému z týmu patří Tvoje srdce a koho tipuješ na získání titulu letošní sezóny?

Jsem velký fanda Manchesteru United a bylo by skvělé, kdyby se mu podařilo získat čtvrtý titul v řadě, ale myslím si, že letos bude šampión Chelsea. Sezóna teprve začala, takže je na to ještě brzo, tak snad doufejme, že to United zvládne.A na závěr, měl bys nějaký vzkaz pro své fanoušky?

Díky, že jste dubnovou E-motion udělali tak skvělou a těším se, že to tak zase společně rozjedeme v listopadu!


Video:
http://www.youtube.com/watch?v=Y_7jV50Lzhk
http://www.youtube.com/watch?v=jGjD9adkgI0
http://www.youtube.com/watch?v=degXR-1CqzU
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 9. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Bryan Kearney: Jsem velkým obdivovatelem Chrise Liebinga. Vychytané.cz. [Online] 8. 9. 2009. [Citace: 29. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2365. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bryan-Kearney:-Jsem-velkym-obdivovatelem-Chrise-Liebinga
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.207.90
Serverový čas: středa 29. března 2023 11:37