Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

G. I. Joe

Hustone, máme problém…má mozková činnost se blíží k nule.
Přidat na Facebook
Tak tohle bude heslo všech, co v sobě nedokážou vzbudit dítě, naopak ti co na to nezapomněli, se budou tetelit, jako když poprvé rozmašírovali nepřátele s jediným plastovým hrdinou v ruce. Kam se hrabe nanotechnologie na plast. Právě díky němu se mohl zrodit fenomén rozzařující dětské oči. Pro holčičky Barbie, pro kluky Transformers, ale taky nejslavnější ze všech, G. I. Joe.

Stephen Sommers pohřbil mumii, Van Helsinga šoupnul do temné kobky propadliště nadějných filmů, tak si teď vybral silnější a schopnější kalibr. Pravého a neporazitelného amerického hrdinu. G. I. Joe (Global Integrated Joint Operating Entity) přece nikdy nepadne. Podpořen větší popularitou než Transformers vojáček přežil 45 let na trhu a přežil i Sommerse. Největší akční béčko léta za 170 milionů je pěkná jízda a jen s odřenýma ušima nedopadla jako vozítka na crash testech. Jedno odřené ucho způsobil český dabing. Říká se, že je nejlepší, ale tohle je fakt vtip a myšlený vážně!

Děj je jednoduchý. První to vymyslel, druzí to převáželi, třetí, které najal první, to chtěli ukrást. Druhé z toho vysekali čtvrtí, ke kterým se nakonec ti druzí přidali a společně zatnuli tipec prvnímu i třetím. Chápete… Děj vám říkat nebudu, na to přijdete sami. Zato příběh některých postav je jak z dvou set dílné telenovely. Postavy jsou, jak se patří urostlé, tajemné, drsné a sexy. Z takové Sienny Miller je pěkná kočka v latexu. Kluci slintají, holky závidí.
Kdo bude pozorný, zachytí pohledem i Karolínu Kurkovou (musíte být rychlí, délka pobytu na plátně odpovídá velikosti jejího talentu ;)), k vidění je i Brendan Fraser. Objeví se i jeho protivník z mumie Arnold Vosloo. Jo, a kdyby se vám zdálo, že jsou vám ve filmu některé ulice v Paříži povědomé, i když jste tam nikdy nebyli, tak klid, to je Praha (najdete tam i tu scénu, která běžela v českých zprávách, když kaskadéři pod mostem sejmuli autobus).

No co dodat. „Stejná“ ptákovina jako Transformeři, ale kurňa zábavná.

Vychytávka: pokud byste zatoužili nazout na nožky stejné hi – tech tenisky jako oživlí plasťáci, dejte se do hledání. Společnost Nike totiž vyrobila speciální kolekci těchto sneakersek;)

G. I. Joe: The Rise of Cobra
USA 2009, dabing, 118 min

Režie: Stephen Sommers
Hrají: Dennis Quaid, Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller, Joseph Gordon – Levitt, Saïd Taghmaoui, Adewale Akinnuoye – Agbaje, Rachel Nichols, Ray Park, Arnold Vosloo, Byeong – heon Lee, Jonathan Pryce, Karolína Kurková, Brendan Fraser,...
Verushka
(Veronika Jarešová)
čtvrtek 3. 9. 2009 08:00
Jarešová, Veronika. 2009. G. I. Joe. Vychytané.cz. [Online] 3. 9. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2361. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/G.-I.-Joe
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 01:50