Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední Saturday House v tomto roce! Nesmíte opět chybět!

Djská dvojka Waiter & Slice si pro vás opět připravila další akci na zlínském mrakodrapu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Saturday House
sobota 5. září 2009 21:00
(konec +- neděle 6. září 2009 04:00)
Areál Svit, 21.budova (terasa), Zlín
(CZ)
Tak a je to opět tady Přátelé!! Po úspěchu předchozí Mrakodrap party s Andrea Fiorino je tu další díl párty v oblacích! Jelikož nám už začal školní rok, řekli jsme si, že to chce ještě lepší večírek! Abychom si konec prázdnin opravdu pořádně užili!!!!

Tentokrát jsme se rozhodli Vám představit něco opravdu speciálního, a to v podobě pražské HVĚZDY, DJe, producenta a promotéra Nesquika! Nebylo opravdu lehké získat tuto STAR na náš večírek, ale nakonec se vše podařilo;)

NESQUIK /// Rehab resident & Mecca & Duplex & Danceradio.cz (djnesquik.com)

Winner LIVC Bassline Cup 2003

Jeden ze současných TOP DJ’s v ČR - Nesquik. Za svou kariéru vystoupil po boku těch největších zahraničních jmen a jeho sound je slyšet ve všech známých klubech a eventech (O2 Arena, Mecca, Duplex, Roxy atd.). V nejbližší době jste ho mohli vidět na srpnové akci Prague ’Summer‘ Sessions, kde vystoupil po boku samotného Carla Coxe (UK). V současné době hraje po boku takových hvězd, jako jsou Marco V, Eddie Halliwell, Sebastien Leger, Junior Sanchez a dále ho můžete zastihnout na Dance Radiu nebo v pořadu Frisbee na TV Óčko. Zároveň je také spoluzakladatelem úspěšné stylové párty Rehab v klubu Mecca - Praha. Byl právem zvolen vítězem v soutěži LIVC Bassline Cup 2003 a stal se tak v krátké době rezidentem dvou top tanečních klubů v Praze. Za jeho uměním stojí několikaletý trénink a vystupovaní po celé ČR i v zahraničí. Těšit se můžete na show s jeho vlastní hudební produkcí a nově vycházejícím trackem s názvem - Zero Gravity.

Více info na:
www.djnesquik.com
www.rehabnight.com

Support DJ's, kteří se dále představí na Saturday House:

MIRCI, mladý talentovaný DJ, který hrává převážně ve zlínských klubech, kde předvádí své originální pojetí house music, progressive soundu a minimalu, se nám zdál tou nejlepší volbou pro zahájení večera! Začátek, který Vás příjemně naladí.

MARTIN LICKER, patří k jedním z prvních českých DJů, kteří odstartovali taneční hudbu
na Moravě a ve Slezsku! Více jak desetiletá praxe za mix pultem se projevuje v jeho vybíravém stylu Electro a Vocal House rytmů! Když zabrouzdáme do paměti, tak si vybavíme časy, kdy tento DJ hrál a vedle se točily desky s názvy jako Deepswing feat. Diva – Diva nebo Laurent Wolf – Calinda. Opravdové hudební lahůdky;)

WAITER & SLICE, residenti této akce si pro Vás opět připravili pořádnou show na tuto závěrečnou party! Tito šikovní Dj’s, kteří holdují té nejaktuálnější světové taneční hudbě Vás vtáhnou do jejich milovaných stylů House & Minimal! Připravte se na to, že se stanete součástí při tvorbě té správné atmosféry;)

SOUTHDIP, producent & DJ v jedné osobě. V roce 2002 se seznámil s brněnským DJjem Andreou Fiorinem a zanedlouho založili formaci Those Bad Guys, která má na svém kontě remixy Pata Fulgoniho, Monkey Business nebo třeba DJe Nea. Jako DJ se prezentuje od roku 2001 a jeho repertoár zahrnuje house, electro, minimal a dubstep. Také sehrál významnou roli ve Zlínském kraji, kde neustále vystupuje na těch nejzajímavějších a nejoriginálnějších akcích a hlavně neustále udržuje zlínskou taneční scénu v rytmu pravého Undergroundu. V poslední době se stal členem Lords Sound System, který pořádá akce většího formátu po celé ČR.

LINE UP:
21:00 - 22:00 – MIRCI (Progressive & House)
22:00 - 23:30 – MARTIN LICKER (Vocal, Electro House)
23:30 - 01:00 - NESQUIK (Progressive & Electro House)
01:00 - 02:30 - WAITER & SLICE (House & Minimal)
02:30 - 04:00 – SOUTHDIP (Electro House, Minimal & Dubstep)

AND SPECIAL GUEST:
Jako speciální host večera přijal pozvání EDDIE SENDER. Řadí se k mezinárodním hvězdám na poli trance music. Tento DJ & Producent se může pochlubit úspěchy, kdy jeho tracky hrají ti nejlepší světoví trance DJs... (Tiësto, Armin van Buuren, Above & Beyond a mnoho dalších). Jeho hudbu vydávají ty nejznámější vydavatelství po celém světě... (Armada Music, Black Hole Recordings, High Contrast Recordings nebo Bonzai Banshee Worx). Toto bude pro Vás jedinečná možnost, kdy můžete vidět tuto osobnost světového formátu bavící se s námi na této akci!

Více info: www.eddiesender.com

Další překvapení, které jsme pro Vás nachystali, je možnost ochutnat skvělé grilované pochutiny;)

Tento díl vznikl pod taktovkou MAX4min (booking & parties).
www.max4min.com

VSTUP na tuto akci je po celý večer ZDARMA!!!
(Tato akce je věnovaná všem lidem, kteří mají rádi taneční hudbu ;o))

Chtěli bychom znovu poděkovat všem zúčastněným z minulé akce a zároveň doufám, že se opět uvidíme na letos už, bohužel, posledním večírku na střeše zlínského mrakodrapu ;)

Těšíme se na Vás
Waiter & Slice

PS: Pro jistotu doporučujeme návštěvníkům vzít si bundy či mikiny, přeci jen už bude září ;) V případě nevlídného počasí se akce přesune do vnitřních prostor.

Zde si můžete stáhnout nejnovější sety od NESQUIKA:
http://www.djnesquik.com/sets/download_page.html

Zde si můžete stáhnout originální promo set k této akci od Waiter & Slice:
http://rapidshare.com/files/273938299/Waiter___Slice_-_SATURDAY_HOUSE__SPECIAL_PROMO_SET_5-9-09__2xjingl.mp3Zdroj:
Waiter & Slice
Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 1. 9. 2009 11:00
Slovák, Miroslav. 2009. Poslední Saturday House v tomto roce! Nesmíte opět chybět!. Vychytané.cz. [Online] 1. 9. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2358. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-Saturday-House-v-tomto-roce!-Nesmite-opet-chybet!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 06:57