Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Deník Trnkobraní 2009

Den druhý – sobota
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
42. Vizovické Trnkobraní 2009 - sobota
sobota 29. srpna 2009 10:00
(konec +- neděle 30. srpna 2009 04:00)
Areál Rudolf Jelínek
Vizovice (CZ)
„A chčije a chčije a chčije“…odpoledne s mírnými přestávkami. Zima jak sviňa, nálada na bodu mrazu a to nejenom u nás (že slečny hlídačky;)).

Jestli jsem si naivně myslela, že problémy budou na druhý den menší, tak jsem fakt naivní. Lidí na zpracování fotek bylo dost, i tu prezentaci na plátno jsme zvládli udělat, i když nedokonalou (nevíte někdo, jak se tam dělá smyčka?:D) a jediné co nás zase zradilo, byla technika. Lépe řečeno místo na disku. A tak lilo jak v Matrixu a mi „Vychytaní“ jsme bojovali se stroji o záchranu fotek…

I přes šedivou clonu se scházeli lidé. Na Semtex stagi to vřelo a zásluhu na tom měli naši skvělí djové (pro některé pouštěči), kteří udělali skvělou show a od srdce! K večeru se tu už pohyboval docela slušný dav, aby shlédli hlavní tahouny večera. Slavný cirkus Kryštof rozvášnil dav a i předcházející hvězda Peter Nagy nezapomněl na hity, které davy znají. Mezi tím se čím dál víc promíchávali ti „pomuchlaní stanaři“ a „obyčejní“ návštěvníci s těmi v kůži. Nadcházela noc s Omegou, kterou znají spíše naši rodičové. Hukot byl veliký a byl následován Kosovci, kteří měli „plný parket“ i přes pokročilou hodinu noční.

Zdálo se, že i nepořádek v areálu je menší. Zásluhu za to měli nenápadní lidičkové ve žlutých tričkách a rukavicích, kteří se neochvějně pohybovali mezi postávajícími lidmi a systematicky uklízeli. Dokonce jsem našla i naprosto čistý záchod i s toaletním papírem. Ochutnali jsme také něco z nabídky místních stánkových kuchařů. Chutné a zahřívající, skvělá kombinace na pochmurný den. Taková francouzská palačinka pohladí i na duši, jen ta čokoláda by mohla být jiná, třeba čokoládová.

Po nekonečném čekání na odvoz, kdy nám z únavy už hrabalo, což se projevovalo velkými záchvaty smíchu hlavně z mé strany a taky škytavkou opět mé, jsme se naskládali do vozu a valili do hajan. Zítřejší den snad bude fajn, je poslední ;).
Verushka
(Veronika Jarešová)
neděle 30. 8. 2009 08:00
Jarešová, Veronika. 2009. Deník Trnkobraní 2009. Vychytané.cz. [Online] 30. 8. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2356. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Denik-Trnkobrani-2009
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 20:20