Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Deník Trnkobraní 2009

Den první - pátek
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
42. Vizovické Trnkobraní 2009 - pátek
pátek 28. srpna 2009 18:00
(konec +- sobota 29. srpna 2009 03:00)
Areál Rudolf Jelínek
Vizovice (CZ)
Loňský ročník byl pěkně uplakaný, na letošní slibovaly rosničky počasí horké, posléze vyhovující. Kdo by se netěšil...i to částečné pracovní nasazení mi nepřipadalo nijak skličující.Jak nepěkně jsem se mýlila.

Hodina odjezdu se měnila každých pět minut a nakonec se ustálila na čtvrt na čtyři, samozřejmě jsem nasedala do auta ve čtyři hodiny s informací, že je všechno špatně. Drahý Štěpán musel jet zachránit rodičům dovolenou a nás zanechal bez krizového plánu, který byl samozřejmě potřeba, protože všechno zařizoval na poslední chvíli, tudíž nic nebylo:D. CHAOS, tak by se dal popsat první den, kdy vychytane.cz (ne)fungovalo jako hlavní fotopartner Trnkobraní.

Štěpán se vypařil jak pára nad hrncem a já jsem čekala na drahé členy redakce, bez kterých bych byla ztracená;). Ve stanu bylo tak 50°, takže plavky by byly vítaným doplňkem, ten jsem si ovšem jaksi zapomněla přibalit. Denním chlebem nebylo jídlo, ale žhavení telefonních přístrojů a neustálé nahánění kohokoliv. Nervové vypětí všech vyústilo v davovou eufórii, lihovinové opojení i mnohá jiná...jako největší zábava se ukázala noční hra na šmoulí vesničku (hélium je super, tak proč ho plítvat na balónky:D).

A jak to vypadalo mimo náš minivychytaný chaos? Velmi slibně. Před branami mírné uskupení čekajících návštěvníků, někteří asi absolvovali koncert Madonny, protože měli velký strach, že jim uniknou nějaké známé hudební kusy, zbytečně;). Lidí se rojilo hodně, bordýlek potom taky tak vypadal, kapely hrály o stošest, zvuky duněly vzduchem. Stánkového šílenství si užijí i shopaholici, jak materiálního tak jídelního zaměření. Je tu fůra lákadel. Jediné co mi tu letos chybí jsou spešl toalety pro dámy, při kterých loni dobré víly rozdávaly hygienické potřeby. Záchody splachovacího typu jsou k dispozici pro pány i dámy. Ovšem hned po pár hodinách bylo pár umyvadel neodtékajících a večer to vypadalo jak na záchodcích ufňukané Uršuly. Nikdy bych nevěřila, že na dámských toaletách může být takový svinčík, to pánské alespoň po zběžném očním ohledání vypadaly daleko čistěji.

No uvidíme jak dopadne sobotní den, v noci se nad námi totiž začaly stahovat zlověstné mračna.
Verushka
(Veronika Jarešová)
sobota 29. 8. 2009 09:00
Jarešová, Veronika. 2009. Deník Trnkobraní 2009. Vychytané.cz. [Online] 29. 8. 2009. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2355. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Denik-Trnkobrani-2009
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 20:46