Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Počátkem školního roku se nám "vyrojí" policisté

Jak už to tak bývá, každým rokem vždy na počátku září se policisté doslova vyrojí. Nejčastější výskyt očekávejte u přechodů pro chodce ;) Víc v článku
Přidat na Facebook
Nejen na počátku školního roku, ale i po celý jeho zbytek budou strážníci Městské policie Zlín dohlížet na bezpečnou cestu dětí do vybraných školních zařízení. MP Zlín tak se začátkem nového školního roku opět zahájí pravidelné ranní dohledy u vytipovaných přechodů pro chodce v blízkosti školských zařízení.

Strážníky mohou žáci, jejich rodiče, ale i ostatní účastníci silničního provozu, potkat každé ráno na devíti určených místech, která se nacházejí jak v centru města, tak i na sídlišti Jižní Svahy, v Malenovicích, a nově také u základní školy v místní části Štípa.


Městská policie Zlín i přes přijatá opatření žádá motorizované účastníky provozu na pozemních komunikacích, aby v blízkosti zařízení pro mládež věnovali zvýšenou pozornost řízení svého vozidla a odpovědným přístupem tak přispívali k větší bezpečnosti školou povinných dětí. Rovněž tak nabádáme rodiče dětí, kteří své potomky dopravují do škol vozidlem, aby zvolili pro zastavení vozidla k vysednutí dětí takové místo a situaci, která nebude působit kolizně a nebude ohrožovat ostatní.

Nezbývá než závěrem vyjádřit přání, aby dopravní nehody dětí směřujících do škol, byly i v tomto roce naprostou výjimkou.


Zdroj: TZ MPZ, Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 26. 8. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Počátkem školního roku se nám "vyrojí" policisté. Vychytané.cz. [Online] 26. 8. 2009. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2347. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pocatkem-skolniho-roku-se-nam-_vyroji_-policiste
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.129.52
Serverový čas: sobota 10. června 2023 05:33