Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tančí celá ulice...

A hlavně se známými zlínskými "hvězdami" :D Zlínská tanečnice opět nezklamala, ani při počátku Barumky :D Foto uvnitř článku :)
Přidat na Facebook
Známá 48-letá zlínská milovnice všech možných kulturních a společenských akcí se včera opět předvedla na náměstí Míru. Své první představení ukázala krátce po půl třetí hodině odpolední, kdy její pozornost přilákal historický vůz rallye, vystavený na náměstí. Svůj obdiv k vozu ovšem doprovázela vulgárními výkřiky a obtěžováním okolojdoucích občanů.


Proto byla na místo vyslána hlídka Městské policie Zlín, která ji z náměstí vykázala a doporučila jí, aby se sem již nevracela. Jenže to by nebyla ona, aby si tuto kulturní akci nechala jen tak ujít. A tak krátce před 17tou hodinou ve svém vystoupení pokračovala. Tentokrát, již značně posílena alkoholem, se na náměstí obnažovala a odmítala uposlechnout výzev strážníků, aby prostor opustila. Proto musela být vyvedena za použití donucovacích prostředků. Provedená dechová zkouška u ní prokázala 2,916 promile alkoholu v organizmu. Pro opakované buzení veřejného pohoršení pak nakonec skončila na Policii ČR.

Zdroj: TZMPZ Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 21. 8. 2009 15:00
Prachař, Štěpán. 2009. Tančí celá ulice.... Vychytané.cz. [Online] 21. 8. 2009. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2339. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tanci-cela-ulice...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:07