Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Loyca chystá nový videoklip k singlu Lessons of The Fight

Pražská rocková kapela Loyca se rozhodla pro natočení videoklipu ke svému singlu Lessons of The Fight. Oficiální představení a křest klipu proběhne na živém koncertu 7. října ve smíchovském klubu Futurum.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
křest alba kapely Loyca
středa 7. října 2009 21:00
(konec +- čtvrtek 8. října 2009 04:00)
Futurum Club
Praha (CZ)
Po úspěchu, který sklidila kapela s dvouskladbovým singlovým CD, bude čtyřčlenná skupina Loyca natáčet svůj první videoklip. „Chtěli jsme, aby klip vtipnou formou korespondoval s textem písně, který je o tom, aby člověk nešel s davem, nevzdával se svých snů, a bojoval za ně,“ prozradila zpěvačka Dana Yousifová.


Kromě nového klipu členové Loycy představí i své nové písně, na nichž přes léto pilně pracovali. V jejich repertoáru si na své přijdou jak příznivci tvrdších rockových písní, tak i fanoušci popových melodií. Hlavní předností celé kapely je však hlas zpěvačky Dany Yousifové.

„Klip není jedinou novinkou. Chystáme také nové album, které by mělo být hotové na jaře příštího roku. Kromě křtu 7. října ve Futuru se můžete přijít podívat například na koncert v rámci Pražské klubové noci nebo na podzim do klubu Roxy,“ dodala zpěvačka Loycy.

Ačkoliv se jednicoví členové kapely pohybují v hudebním ranku několik let, společně pod názvem Loyca vystupuje kytarista Dandy Frutti, baskytarista Petr Lisac, bubeník Honza Podzimek a zpěvačka Dana Yousifová až od posledního kvartálu roku 2008.

Links: www.loyca.cz
Zdroj: TZ Martin Peška, Madree
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 19. 8. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Loyca chystá nový videoklip k singlu Lessons of The Fight. Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2325. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Loyca-chysta-novy-videoklip-k-singlu-Lessons-of-The-Fight
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 03:08