Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fandíte vínu? Co takhle Velkopavlovické vinobraní 2009?

Páteční a sobotní program na 4. a 5. září máte potom jasný :) Samozřejmě ve Velkých Palovicích. Více informací v článku!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Velkopavlovické Vinobraní 2009
pátek 4. září 2009 18:00
(konec +- sobota 5. září 2009 20:00)
Velké Pavlovice
Velké Pavlovice (CZ)
Město Velké Pavlovice a agentura Solis Art si dovolují pozvat všechny, kteří mají rádi dobré umění, dobrý burčák a vše, co k tomu patří, tedy zpěv, hudbu, divadlo, tentokrát také cyklovýlety, hry a výstavy, zkrátka celou tu sluncem prozářenou atmosféru v překrásném kraji Modrých hor na další ročník Velkopavlovického vinobraní.

V pátek večer 4. září a po celou sobotu 5. září vám budou dělat společnost umělci a soubory jako je Hradišťan s Jiřím Pavlicou, Čechomor, Koňaboj, Hrdza, cimbálové muziky, folklórní soubory, dechovky, také moderní a alternativní skupiny, vedle nich a především pro naše nejmladší pak dětské divadlo, hry, jezdecký den, či jízdy silničním vláčkem.

Folklórním pokladem bude pořad Verbíři Slovácka, který nabídne desítky těch nejlepších tanečníků verbuňku ze všech oblastí Moravy, kde tento originální tanec zdomácněl. Dalším tradičním lákadlem je dramaticko-humorné provedení prastarého obřadu zarážení hory v podání místních ochotníků a krojované chasy.

Pokud přijedete na kole, můžete se, krom tohoto bohatého programu, zúčastnit také vyjížďky po vinařské cyklostezce. Právě pro tyto cykloúčastníky akce se chystají také speciální výhody a slevy. Kdo by ještě chtěl poznat úrodný kraje kolem Velkých Pavlovic a nezvládne to po svých, může se nechat vyvézt silničním vláčkem na novou rozhlednu příznačně nazvanou „Slunečná“, která je umístněna přímo v náruči vinohradů.

Ochutnávky a především prodej toho nejlepšího z burčáků i vín pod patronací spolku Víno z Velkých Pavlovic jsou na této akci samozřejmostí. K tomu všemu ještě speciální exkurze do velkých vinařských firem VINIUM a.s. a vyhlášeného Vinařství Baloun.

Podrobný program, informace o předprodeji lístků a další informace naleznete na www.velkopavlovickevinobrani.cz

Zdroje:
TZ Helena Macháčková, Solis Art
www.velkopavlovickevinobrani.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 19. 8. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Fandíte vínu? Co takhle Velkopavlovické vinobraní 2009?. Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2009. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2324. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fandite-vinu?-Co-takhle-Velkopavlovicke-vinobrani-2009?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 01:29