Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vstupenky na říjnový koncert IAMX v SaSaZu již v prodeji

V dnešní době se už tak často nestává, že by se hudební skupina stala součástí vašeho života a vy byste každou minutu žili její hudbou a vaše srdce tepalo v jejím rytmu. Ovšem berlínský projekt IAMX pro své příznivce znamená právě takovou modlu, jejíž každý pohyb se sleduje se zatajeným dechem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
koncert IAMX
sobota 10. října 2009 20:00
(konec +- neděle 11. října 2009 03:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
A jakou lepší novinku bychom i pro české fanoušky IAMX mohli mít než vydání nového materiálu a návrat na tuzemská koncertní pódia? Jak už jsme oznámili dříve, Chris Corner se svým projektem IAMX vystoupí v pražském klubu SaSaZu 10.10.2009 a nyní můžeme oznámit, že vstupenky na tento koncert jsou již v prodeji a to vč. V.I.P. vstupenek!

Třetí deska IAMX, která vyšla v polovině tohoto roku, se jmenuje Kingdom of Welcome Addiction a opět nabízí zcela nový pohled na vůdčí osobnost Chrise Cornera. “Vždy jsem IAMX měl za projekt bez jakýchkoliv hranic,” říká Chris. “Nestydím se experimentovat v jakémkoliv ohledu – pohrávám si s humorem, upřímností, sexem, vztekem, křehkostí. Chráním si sice své soukromí, ale cítím, že čím víc do hudby vložím přímo ze sebe, tím spíš budu schopný pohlížet na věc z nového úhlu.”

Na své třetí dlouhohrající desce nám Chris Corner ukazuje svou citlivější, osobnější stránku. To může být velkým překvapením pro ty, kteří zatím poznali IAMX jen jako elektronický taneční projekt atakující klubové publikum drsným elektropopem. Nové album je plné obnažených emocí, což nejlépe dokazuje éterická balada “I Am Terrified” naplněná city, vášní a utrpením. Chris dále posouvá hranice své dosavadní tvorby i v tracku “My Secret Friend,” v němž se spojil s projektem Imogen Heap. Jde o vůbec první duet za celou hudební dráhu Chrise Cornera. “Nikdy bych dřív nechtěl kohokoliv dalšího vystavovat výlevům své duše, ale tentokrát přišel čas vyjít s kůží na trh.”


“Život je prostý. Každý je zranitelný a teď už jsem s tím smířený,” říká Chris a dodává, že umělec musí přijmout určitou dávku rizika, pokud nechce zpívat jen banality. Chris má za sebou zkušenost z povrchního světa hudebního businessu z doby, kdy vedl kapelu Sneaker Pimps. Od té doby se však mnohé změnilo a nyní si buduje svou vlastní hudební říši, jejíž budoucnost plánuje jen on sám.

Výsledkem Chrisovy práce je nadčasová temná hudba na pomezí rocku a taneční hudby, kterou si vychutnáte jak doma, tak v přítmí klubu. A pokaždé si ji užijete jinak. Proto až si naposloucháte nový Chrisův materiál doma na svých sluchátkách, jistě uznáte, že 10. října pro vás neexistuje lepší program, než vyrazit na živé vystoupení IAMX do pražského klubu SaSaZu.

Vstupenky na koncert IAMX v SaSaZu je možné zakoupit v síti Ticketpro za 500,- Kč na místě pak za 600,- Kč. V.I.P. vstupenky se prodávají za 830,- Kč, také v sítí Ticketpro.

Zdroj: Michal Rejzek, DSmackU Promotion
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 18. 8. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Vstupenky na říjnový koncert IAMX v SaSaZu již v prodeji. Vychytané.cz. [Online] 18. 8. 2009. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2322. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vstupenky-na-rijnovy-koncert-IAMX-v-SaSaZu-jiz-v-prodeji
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 20:40