Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

S motorkou po cestě? Nuda..

Chodník je přeci lepší. A ještě s 1,5 promile "krve v alkoholu".. ;)
Přidat na Facebook
Nadměrné požití alkoholických nápojů se v pondělí ráno nevyplatilo dvěma mužům. Jednoho z nich, 21 letého muže ze Zlína, si povšimla hlídka strážníků Městské policie Zlín, když jel na motocyklu po chodníku na ulici Dlouhá. Navíc bez ochranné přilby a s cigaretou v ruce. Proto jej hlídka zastavila a vyzvala k podání vysvětlení a předložení patřičných dokladů. Na toto dotyčný sice předložil řidičský průkaz, tento jej však neopravňoval k řízení motocyklu nad 125 ccm.

Navíc bylo z jeho dechu zřejmé, že je pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky. Proto byla u něj provedena orientační dechová zkouška s výsledkem 1,504 promile alkoholu v organizmu. O celé věci byla vyrozuměna Policie ČR, která si jej převzala k dalšímu šetření. Během těchto úkonů se do celé věci neustále vměšoval druhý muž, který motorkáře doprovázel. Strážníci jej několikrát vyzvali, aby upustil od svého jednání a vyzvali jej k prokázání totožnosti. Tomuto ovšem dotyčný odmítal vyhovět a i nadále v hrubém jednání pokračoval. Z tohoto důvodu mu musely být přiloženy služební pouta. Na místo se dále dostavila i hlídka Policie ČR a rychlé záchranné služby. Po provedení dechové zkoušky, s výsledkem 2,693 (!!!) promile alkoholu v organizmu, doporučil lékař umístění 27letého muže na "záchytku" do Kroměříže.


Links: www.mpzlin.cz
Zdroj: MPZ Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 17. 8. 2009 14:00
Prachař, Štěpán. 2009. S motorkou po cestě? Nuda.. . Vychytané.cz. [Online] 17. 8. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2317. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/S-motorkou-po-ceste?-Nuda..-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 21:33