Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JAK TO BUDE VYPADAT NA PRAGUE „SUMMER“ SESSIONS S CARL COXEM

Již za 2 týdny proběhne Prague „Summer“ Sessions, které přivítá největší DJskou hvězdu, která v létě u nás vystoupí, světovou legendu Carla Coxe.
Přidat na Facebook
Partypeople budou moci zhlédnout také Holanďana Marca V a desítku dalších domácích i zahraničních hvězd.

V pátek, 21. srpna začne ve 14 hodin na pražském Výstavišti v prostorách před Incheba Arenou (bývalá Malá sportovní hala) party maraton, který bude pokračovat až do ranních hodin rovněž uvnitř haly, která se promění v obří klub s veškerým zázemím a komfortem.

Pojďme se tedy podívat, jak budou řešeny prostory celé akce a na co všechno se můžeme těšit.Venkovní prostor před halou bude zcela změněn a odekorován, kdy hlavní část bude věnována AXE Beach Point stagi, kde se bude pod střechou haly nacházet venkovní část VIP zóny a DJský pult, za kterým se vystřídají DJové Philipp Straub, Chris Cags, Michal Poliak, Nesquik, Brian, a duo BonTrip.

Venkovní prostor dále nabídne Bacardi RAZZ koktejlový bar s bohatou nabídkou míchaných drinků, dva velkokapacitní Staropramen bary, kde se mimo jiné bude prodávat hit letošního léta, osvěžující Staropramen Chill.

Nebude chybět ani stánek s jídlem, odpočinková zóna, a v neposlední řadě AXE Beach Point zóna s vířivými bazény, sprchou, sezením, plážovými dekoracemi, a sexy hosteskami, které budou mít pro pánskou část publika mnoho dárků a také vás rády osprchují, takže nezapomeňte doma plavky.Vnitřní prostor haly nabídne Go Fast VIP zónu na balkoně, s výhledem na hlavní stage, která se bude nacházet na hlavní ploše, tzv. Flugel Main Room. Zde bude kromě podia, kde se představí hlavní hvězdy večera – Carl Cox (3 hodinový set), Marco V, Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay a Lucca, vybudován další velkokapacitní bar a odpočinková zóna.

Pro návštěvníky bude k dispozici šatna, vnitřní a venkovní toalety, ale také Thajské masáže a dárkové poukazy od Planet Zen zdarma. Hudební produkce na hlavní scéně začne v 19.00 hodin, a bude pokračovat až do ranních hodin.

Prague „Summer“ Sessions tak slibují nejen skvělé hudební zážitky, ale i maximální komfort a perfektní zábavu na kryté a otevřené scéně, a jistotu, že si užijeme vystoupení headlinerů za každého počasí. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro za 777 Kč a na místě bude jejich cena 888 Kč. VIP vstupenky, které umožňují vstup do vnitřní i venkovní zóny a VIP toalety, stojí 1500 Kč.

Více informací na http://www.praguesessions.cz

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 8. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. JAK TO BUDE VYPADAT NA PRAGUE „SUMMER“ SESSIONS S CARL COXEM. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2313. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JAK-TO-BUDE-VYPADAT-NA-PRAGUE-„SUMMER“-SESSIONS-S-CARL-COXEM
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 21:16