Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Začal boj 68 kapel o Bazal Stage. K dispozici je 5 míst.

V sobotu 1. srpna odstartovalo internetové hlasování, z něhož vzejdou jména 5 amatérských kapel, které vystoupí na Slavnostech pivovaru Ostravar na konci prázdnin. Příznivci dobré muziky a ještě lepšího piva tak mají poprvé v historii možnost přímo ovlivnit hudební program Slavností pivovaru Ostravar.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Slavnosti pivovaru Ostravar
sobota 29. srpna 2009 12:00
(konec +- neděle 30. srpna 2009 04:00)
Pivovar Ostravar
Ostrava (CZ)
Do souboje jde celkem 68 kapel. Odpověď na otázku, které z nich se nakonec na Slavnostech objeví, budeme znát v sobotu 15.srpna o půlnoci.

“Počet zájemců o vystoupení nás ohromil,” říká manažer značky Ostravar Michal Útlý. “Když jsme vytvářeli pravidla pro hlasování, říkali jsme si, že více než 25 kapel se určitě nepřihlásí, a tomu jsme uzpůsobili hlasovací stránky na internetu. Teď jsme je museli rychle přestavět,” tvrdí Útlý.

Do hlasování se tak nakonec dostanou všechny přihlášené kapely, samozřejmě s výjimkou těch, které nesplnily podmínky organizátorů. “Teď už bude záležet pouze na posluchačské přízni, která kapela dostane více hlasů a která méně,” dodává Útlý.

Hlasování probíhá na internetových stránkách www.ostravar.cz a hlasující zde mají k dispozici nejen slovní představení jednotlivých kapel, ale také ukázku z jejich hudební produkce.

Favoritem hlasování je podle hudebních kritiků českobudějovická kapela Colp, která letos vystupovala například na Noci plné hvězd v Třinci nebo skupina Slow Tension, jež má za sebou účast na festivalu Colours of Ostrava.

“V podstatě jsme vytvořili neformální hitparádu amatérských kapel,” tvrdí Útlý. “Jsem zvědavý, jak bude hitparáda za 14 dní vypadat.”

V tuto chvíli je jasná pouze skladba kapel na hlavním hudebním pódiu Slavností pivovaru Ostravar. Ostravar již dříve oznámil, že hudební program v sobotu 29. srpna ve 13.00 odstartuje kapela Divokej Bill a po ní budou následovat skupiny Sto zvířat, Polemic, Mňága a Žďorp, Vypsaná Fixa a Horkýže Slíže.

Zdroj: Walker & Lambert
Links:
www.ostravar.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 12. 8. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Začal boj 68 kapel o Bazal Stage. K dispozici je 5 míst.. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2311. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zacal-boj-68-kapel-o-Bazal-Stage.-K-dispozici-je-5-mist.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:19