Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pařba ve Vegas

Totální úlet, komedie, která dostane i ty, co čekají že to bude ptákovina. Film pro opravdové dospělé…
Přidat na Facebook
O tom jak se může zvrhnout rozlučka ze svobodou. Do města tisíce světel jedou čtyři chlápci, každý je jiná osobnost. Doug je ženich, který svou vyvolenou miluje, ale svým kamarádům splní bláznivé přání oslavit poslední dny bez závazků pořádnou kalbou. Pod dohledem ho má podivínský bratr jeho snoubenky, podpapučářský zubař a pan učitel hezounek.

Přijedou do luxusního hotelu a rozjedou se na plné obrátky tak, že po dvanácti hodinách se probudí a neví co zpětně dělali, k tomu jim schází hlavní aktér Doug. Nejlepší je, jak se postupně opilci probouzejí. Honosný pokoj je v otřesném stavu, v koupelně se promenáduje tygr, z předsíně nenápadně odchází sličná žena a před dveřmi je dítě. Vlastně nesmím opomenout kvokající slepici (to je ten pták na vajíčka), který se vyděšeně tetelí po obýváku. Tak co s tím???

Tvůrci si vzali na paškál vlastně úplně všechno. 11. září, barvu pleti, amíkovskou policejní ochranu, holocaust, manželství, mimino, různé sexuální praktiky i politiku. Překvapil mě drsoň Mike Tyson, co si přijde vyzvednout ukradenou šelmu. Asi si potřeboval vydělat nějaké money a kývl na spolupráci ve filmu. Nechci dál nic prozrazovat. Protože bych rozpitvala až moc děj.

Ale jak napsal jeden pán na recenzích: „Chytré, pravdivé a nakonec i svérázně romantické chlapské vyznání. Komedie roku, samozřejmě pro zralejší publikum, bitches!!“

The Hangover
Komedie
USA, 2009, 100 min


Režie: Todd Phillips
Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Heather Graham, Jeffrey Tambor, Justin Bartha, Mike Tyson, Ken Jeong, Ian Anthony Dale, Sondra Currie, Sasha Barrese
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 5. 8. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Pařba ve Vegas. Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2300. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Parba-ve-Vegas
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 04:55