Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Doprovodný program na Hip Hop Kempu 2009

Hip Hop Kemp 2009 dbá o doprovodný program již několik let. Doprovází odpolední šílenství v podobě bungee jumpingu, motokár, basketbalu a spousta dalších atrakcí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2009
čtvrtek 20. srpna 2009 12:00
(konec +- neděle 23. srpna 2009 00:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Rok 2009 pro vás však přichystal ještě víc. Sledujte „LINE-UP“ našeho doprovodného programu.

Bungee jump z 50m jeřábu

Kdo nemá strach a chce zažít adrenalin, že mu ztuhne krev v žilách, tak seskok z 50 metrů je to pravé. Starat se o vás budou profesionálové a jump mástři z partie Jiří Stolín x-treme sports.

Zorbing

Zorbing je jízda ze svahu dolů ve speciální průhledné kouli. Koule je vyrobena ze speciálního materiálu TPU nebo PVC a má průměr okolo 3,5m. Uvnitř této koule je ještě jedna menší a obě koule jsou důmyslně spojeny lanky. Jako vchod slouží dva tunely, každý na jedné straně. 

Koule se umístí na letecký hangár a účastníci si tunelem vlezou dovnitř, kde jsou upoutáni do speciálních postrojů vícebodovým systémem. Současně mohou zorbovat až dva účastníci, kteří jsou v kouli upoutání proti sobě. Koule se pustí ze svahu dolů, může se kutálet až 50 km/h a zastaví se na protisvahu!

Čtyrkolková dráha

Novinkou na letošním Hiphopkempu je čtyrkolková závodní dráha. Připravili jsme pro vás 700m dlouhou trať a 4 čtyrkolky TOMAHAWK 250ccm. Jízda bude trvat 10 minut a je jen na vás, jak dlouho to vydržíte opakovat. Podmínkou je 0% alkoholu v oběhu a řidičský průkaz skupiny B.

Vert Show

Vert show neboli show na vertikální rampě je ukázka extremních sportů jako jsou Skateboarding, agresiv In-line a Freestyle BMX ve 4,5 m vysoké rampě, jejíž horní část je kolmá. Jezdci předvádí triky až 3 metry nad hranou (copingem) rampy ale i na copingu. Je to nejnáročnější disciplina těchto sportů.

Vert Show Team je složen z jezdců na světové úrovni, kteří se pravidelně zúčastňují nejprestižnějších závodů, světových pohárů a X-GAMES.

Basketballová aréna

I tento rok jsme pro vás připravili basketballovou arénu se 4 koši. O zábavu a zápasy o věcné ceny se postará Pražský krámek Kingfit.cz

HISTORIE A SOUČASNOST

Existují historické důkazy o tom, že už před naším letopočtem některé indiánské kmeny v Jižní Americe hrály hru, jejímž smyslem bylo prohodit míč kruhem, upevněným vysoko nad zemí. Tuto jejich hru však nepovažujeme za přímého předchůdce basketbalu.Kolébkou basketbalu se staly Spojené státy americké. V roce 1891 tu na Springfield College ve městě Springfield mladý profesor tělocviku James Naismith vymýšlel hru, kterou by jeho studenti mohli hrát v zimním období a která by také sloužila jako zimní příprava týmu amerického fotbalu, jejž vedl.

Bungee trampolíny

První bungee trampolína vznikla původně pro výcvik pilotů a kosmonautů, a poté se začala používat jako nová, adrenalinová atrakce pro širokou veřejnost. Nabízí nevšední zážitky a navozuje pocity stavu beztíže. Při skákání můžete zkoušet bezpečná salta vpřed i vzad a další pohybové kreace, při čemž se vždy bezpečně vrátíte zpět na trampolínu. Je určena pro všechny váhové kategorie od 10 do 110 kg. Zájemce je upoután do speciálního sedacího postroje a podle jeho hmotnosti jsou mu nastaveny lana. Poté začne skákat jako na obyčejné trampolíně a obsluha ho při tom vytahuje pomocí navijáku výš a výš, dle libosti skokana. Pak už záleží vše jen na jeho fyzických schopnostech....Je také známo, že skákání na trampolíně napomáhá za účasti rychlé látkové výměny, spojené s euforickými pocity při léčbě různých onemocnění, včetně rakoviny. Taktéž je bezpečné skákání na bungee trampolínách skvělým a nevšedním zážitkem pro nevidomé a ze zkušenosti víme, jak moc je oslovilo.

Autodrom

Rozhodli jsme se, že na letošní ročník zařadíme i jednu atrakci, kterou zná asi každý z nás od svých 5 let. Ano, je to autodrom. A víc k tomu už asi ani nemusíme psát, protože každý ví, co to obnáší.

Gambrinus city

Gambrinus městečko zná už určitě každý návštěvník Kempu. Výborný vodní fotbal, sumo zápasy, horolezecká stěna a spousta jiných atrakcí jenom pro vaší zábavu.

Jezero s lodičkama a písečná pláž

Koupaní je v našem areálu samozřejmostí. Hned po ránu se osvěžit v jednom nebo druhém jezeře a nabít se energií na nový den. Teď už je tam voda fakt výborná a hlavně čistá. Kdo nechce do vody, může využít lodičky a hezky se povozit po jezeře.
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 30. 7. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Doprovodný program na Hip Hop Kempu 2009. Vychytané.cz. [Online] 30. 7. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2273. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Doprovodny-program-na-Hip-Hop-Kempu-2009
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.141s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 19:28