Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nenávidím vstávání!!

..a zvonění budíku a pondělí a nedostatek kafe, mám absťák!!! :) No.. určitě nejsem výjimka :) neznám jediného normálního člověka, kterej by rád vstával! Ale ježiš kdo to jako vymyslel??? Kterej magor? (jo mimochodem je „magor“ prej sprostý slovo a urážka.. to sem nevěděla, je to jen srandovní slovo :D)
Přidat na Facebook
Ráno, vstávání, budík (fuj fuj fuj a ještě fuj!!!), ujíždějící autobusy, pozdní příchody a výraz: jeee já zase zaspala.. mám jednou týdně hodinu v 8 ráno..ještě ani jednou za tenhle semestr sem tam nepřišla tak jak mám :D já to jako nedělám nějak schválně, já se vždycky vzbudím a znáte ten stav, kdy už jste vzhůru a říkáte si: ještě 10 minut, ještě 5 minut, ještě minutku.. to je ale blamáž :) vždycky zase usnu a proto mi pořád dokola zvoní budík na telefonu a všechny moje spolubydlící to přivádí k šílenství. No nejsem zrovna spolubydlící roku :D Ale nejlepší je, když si v tomhle dáme se spolubydlící duet :D a když máme každá jinou melodii, tak je to úúúžasně nesynchronní :) (taky srandovní slovo)

A jedinej způsob jak se probudit je KAFE.. abych to vysvětlila, pro mě je kafe jako vzduch, co dejchám.. stavte se, udělám vám kafe a obrátím vás na svou víru :D sem biblická kávová dívka :) jen mi dejte kafe, potřebuju kofein..v jakýkoli formě..budu ho jíst, šňupat, píchat si ho, pít.. cokoli :D
Až na tohle jsem vcelku normální :) Asi otevřu fanklub kafe :)


Teréz
(Tereza Kabrdová)
středa 15. 11. 2006 08:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Nenávidím vstávání!!. Vychytané.cz. [Online] 15. 11. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=227. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nenavidim-vstavani!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.59.38
Serverový čas: sobota 2. července 2022 19:27