Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BRAZILIAN BEACH BOX - PÁRTY MISTRŮ SVĚTA ZDARMA

Do O2 žlutých lázní se v pátek 31.7. vrací další pokračování vyhlášené plážové párty Beach Box / Dutty Weekend Special.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BRAZILIAN BEACH BOX / DUTTY WEEKEND SPECIAL
pátek 31. července 2009 16:00
(konec +- sobota 1. srpna 2009 02:00)
O2 žluté lázně
Praha 4-Podolí (CZ)
Mistři světa ve všem, co má něco společného s pláží jsou nepochybně „kanárci“ a párty na pláži v tom není žádnou výjimkou, tentokrát to tedy bude hlavně pod taktovkou brazilského DJ Edgara a vstup je ZDARMA!

DJ Edgar se do Prahy vrací po zhruba roce a má zde na co navazovat. Když tady hrál loni v květnu v klubu Bordo, zíralo na něj tancem propocené publiku v oněmělém úžasu. Ve svém rodném Rio De Janeiru je živoucí legendou už teď, ale Edgar a jeho MPC vzbuzují pozornost i v Evropě, kam brazislký mistr vyrazil na obří turné. Projel na něm snad každé možné i nemožné město starého kontinentu a všude ssebou bral trochu brazilského sluníčka. Jeho set není obyčejné hraní, je to opravdový zážitek pro smysly a šanci vidět ho naživo, jak přeskakuje mezi gramofonem a MPC samplerem a nedá tanečnímu parketu vydechnout, by si neměl nechat ujít vůbec nikdo… A navíc, plážovou párty nedokáže nikdo rozjet tak, jako „kanárci“.

Na mezinárodní dýchánek navíc párty pozdvihne DJ Beware - rodák z Hong Kongu, který už několik let kráčí od jednoho úspěchu k druhému. Jméno si získal na DJských battlech, ve kterých dělal z protivníků po celém světě na počkání fašírku. Když už toho měl dost, usadil se ve Vídni, kde se mu dostalo cti mít denně vlastní rádiový pořad UNLTD na jedné z nejrespektovanějších rádiových stanic v Evropě – FM4. Ve všední dny ho tedy můžete slyšet z éteru a o víkendech slyšet i vidět, jak DJuje po světě po boju lidí jako The Crookers, Daniel Haaksman, The Count & Sinden nebo Diplo.

V lineupu samozřejmě nemůže chybět ani domácí talent a sestavu tedy na kvartet doplní rezident a „nejlépe skryté tajemství CZ klubové scény“ DJ Tuco a „best designer behind the decks“ Zerwox, mimo jiné duchovní otec znovuzrozené legendy, tenisek Botas hozených do hávu roku 2009.

Program jsme si shrnuli a pokud šílené počasí trochu dá, není co řešit. Pátek, v pohodě, naboso, po kotníky v plážovém písku, na hlavě slamák, na sobě rozepnutou košili s palmovým vzorem nebo dres Ronaldinha, začneš se vlnit do rytmů baile funku už odpoledne a ještě nachytáš bronz, vychutnáš si západ slunce a večer prostě propaříš do rytmu latino muziky a vstup máš zadarmo, co řešit? A kdyby se snad počasí neumoudřilo, nevadí, Brazílie pojede ve stanu i tak jako by byl karneval.

31.7. BRAZILIAN BEACH BOX / DUTTY WEEKEND SPECIAL
Baile Funk, Reggaeton, Latino, House

DJ EDGAR /Man Recordings, Rio De Janeiro, Brazil/
DJ BEWARE /Man Recordings, Hong Kong/
DJ ZERWOX /The Kaos Bros, CZ/
DJ TUCO /Meanbucket.net, UK/

O2 žluté lázně, písečná pláž
Start – 16:00
Afterparty – 22:00 – 02:00
VSTUP ZDARMA!
Fred
(Fred Durst)
pondělí 27. 7. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. BRAZILIAN BEACH BOX - PÁRTY MISTRŮ SVĚTA ZDARMA. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2264. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BRAZILIAN-BEACH-BOX---PÁRTY-MISTRŮ-SVĚTA-ZDARMA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:04