Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jamajčan Shaggy rozproudil pražský Freestyle Park Modřany

Shaggy koncertoval v úterý večer pod širým nebem v pražském Freestyle Parku Modřany. Svým fanouškům zazpíval největší hity, včetně skladby Angel či It Wasn´t Me.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Shaggy live!!!
úterý 21. července 2009 19:00
(konec +- středa 22. července 2009 02:00)
Freestyle Park Modřany
Praha 4 (CZ)
Krátce po 19. hodině začali do areálu Freestyle Parku Modřany přicházet první návštěvníci, kteří si vybrali svá místa na prostorném trávníku. Někteří z nich přišli vybavení i piknikovými dekami. Mezitím Shaggyho tým upravoval pódium a připravoval aparaturu na hudební show.

Jamajská hvězda v tmavém obleku a s černou čepicí s kšiltem se na jevišti objevila krátce před 21. hodinou za doprovodu tří členné kapely a čtyř doprovodných zpěváků. První hit, který Shaggy zazpíval pražskému publiku, byl Boombastic.

V průběhu koncertu představil například skladbu Rivers of Babylon od skupiny Boney M. nebo oblíbený hit It Wasn´t Me, kterým Shaggy definitivně roztančil již dlouho se pohupující diváky. "S přáteli jsme se rozhodli vyrazit na Shaggyho dnes odpoledne. Přišli jsme se trochu odreagovat a zatančit si," řekla divačka Daniela Frídová z Prahy. Zároveň podotkla, že její nejoblíbenější skladbou je Boombastic.

Shaggy se během celého vystoupení snažil aktivně komunikovat se svými fanoušky. "Nepřijel jsem do Prahy kvůli krásnému počasí, nepřijel jsem do Prahy ani kvůli dobrému jídlu. Přijel jsem do Prahy kvůli krásným ženám," vtipkoval muzikant.

Jako poslední skladbu Shaggy zazpíval hit Hey Sexy Lady a bez rozloučení odešel z pódia. Po krátké chvíli se vrátil zpět a s úsměvem řekl: "Jděte domu! Párty skončila!" Fanoušci však hlasitým potleskem a povzbuzováním Shaggyho přemluvili, aby přidal ještě jednu píseň. S pražským publikem se jamajská hudební ikona rozloučila hitem Feel The Rush.

Zpěvák Shaggy, vlastním jménem Orville Richard Burrell, se narodil roku 1968 na Jamajce. Pseudonym Shaggy pochází z kresleného seriálu Scooby-Doo. První velký úspěch zaznamenal Shaggy se svým remakem skladby Oh Carolina v roce 1993. Na svůj první hit navázal o dva roky později skladbou Boombastic, kterou si pro reklamní kampaň vybrala i společnost Levi´s. Poté se Shaggy na několik let odmlčel, ale v roce 2001 se vrátil na scénu se skladbami It Wasn´t Me a Angel, které se umístily na první příčce hudebních hitparád po celém světě.

Během své kariéry nahrál Shaggy také oficiální skladbu s názvem Feel The Rush pro fotbalové mistrovství Euro 2008, které se konalo v Rakousku a Švýcarsku. Vloni byl za desku Intoxication nominován na hudební cenu Grammy v kategorii Nejlepší album v žánru reggae.

zdroj: mediafax
Fred
(Fred Durst)
středa 22. 7. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Jamajčan Shaggy rozproudil pražský Freestyle Park Modřany. Vychytané.cz. [Online] 22. 7. 2009. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2259. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jamajcan-Shaggy-rozproudil-prazsky-Freestyle-Park-Modrany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:08