Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jste taky přímo mobilním šílencem a závislákem?

Nebaví vás čekat, až se dostanete k počítači, abyste si prohlédli fotky z víkendových akcí? Zprovoznili jsme pro vás mobilní verzi Vychytaného!
Přidat na Facebook
Jak už to tak bývá, většinou o prázdninách se dostáváme k tomu, abysme do našeho systému zavedli spoustu nových prvků. Jedním z letošních, který jsme si pro vás připravili, je speciální verze našeho portálu pro ty, kteří rádi brouzdají po internetu přes mobil.

Jak se dostat na speciálně upravené Vychytané dostat? Není to nic těžkého. Když pominu, že musíte mít aktivované od mobilního operátora brouzdání po internetu, stačí pak ve vašem prohlížeči, který na mobilu používáte, zadat opravdu jednoduše vychytane.cz a náš systém by se měl postarat o všechno sám. Měl by rozpoznat, že se koukáte z mobilního telefonu a přitom, když budete na svém počítači třeba doma nebo v práci, tak vám najede stará známá podoba Vychytaného.

Pokud byste ovšem měli pocit, že máte stejnou verzi jak v počítači, tak na mobilu, zadejte pro jistotu m.vychytane.cz nebo vychytane.cz/m a pak už to bude určitě v pořádku ;)

Je to samozřejmě trošku zjednodušená verze - právě pro to, abyste mohli pohodlně brouzdat po Vychytaném co nejrychleji. Najdete zde přehledně, které akce vás dneska čekají, seznam aktuálních článků a samozřejmě nakonec tedy i seznam nejnověji nahraných fotoreportů.

Doufáme, že se nám to povedlo, a pokud byste měli nějaké připomínky, sem s nimi, prosím!

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 24. 7. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Jste taky přímo mobilním šílencem a závislákem?. Vychytané.cz. [Online] 24. 7. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2258. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jste-taky-primo-mobilnim-silencem-a-zavislakem?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 10:31