Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Suzanne Vega v neděli v Uherském Hradišti!

My name is Luka, Tom's Dinner.. říká vám to něco? Tak přesně zpěvačka těchto písní přijede v neděli do Hradiště! Je na co se těšit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
koncert Suzanne Vega
neděle 26. července 2009 21:00
(konec +- pondělí 27. července 2009 04:00)
Studentské náměstí
Uherské Hradiště (CZ)
Na 26. července 2009 je připraven velký open air koncert americké písničkářky Suzanne Vega na Studentském náměstí v Uherském Hradišti. Jedná se o její jediné samostatné letní vystoupení u nás.

Vzhledem k tomu, že tato legenda světového písničkářství je srdeční záležitostí především generace střední a velmi mladým lidem, potažmo teenagerům až natolik známa není, rozhodli jsme se pro ně udělat vstřícný krok. Umožníme prvnímu tisíci mladých návštěvníků, resp. mladým věkem do 19 let, vstup zdarma. Děti do 15 let mají vstup zdarma v neomezeném počtu.

Primárně chceme přiblížit mládeži kvalitní hudbu, kterou mohli pro své pozdější narození minout, ale která má ve své nadčasovosti stále co říct. Druhý důvod je ještě prostší, chceme dát mladým lidem kvalitní program na jednu prázdninovou neděli. Věříme, že tímto vstřícným krokem oslovíme i ty, kteří se možná teprve narodili, když Suzanne Vega stoupala na vrchol své hudební kariéry. Přijdou-li na koncert a nechají-li se unést podmanivou hudbou, uhrančivým hlasem Suzanne a krásou vše obklopující letní noci, jistě litovat nebudou.

Brána areálu se otevře již v 17 hodin a před koncertem Suzanne Vega zhruba od šesté hodiny rozezní prostranství, jako kvalitní hudební předkrm, malý festival. Těšit se můžete na tajemnou Maracu, energický Koňaboj, vokální oktet Fragile ze Slovenska a objev české hudební scény November 2nd, jehož zpěvačka Saša Langošová má mj. vlastní hudební projekt s excelentním basistou z kapely Suzanne Vega Mikem Viscegliou.

S tímto koncertem jsme spojili ještě dvě velmi zajímavé soutěže, slibující výhercům nejen lístky na koncert, ale i osobní setkání se Suzanne.

První z nich je právě pro mladé do 19 let. V soutěži „Hit pro Suzanne!“ se mají pokusit nazpívat některý z jejích hitů třeba na svůj mobil apod. a získat tak lístky pro 4 osoby a iPod nano 8GB BLUE. Druhá je věkově neomezena. V „Portrétu pro Suzanne“ se jedná o její výtvarné zpodobnění jako dárek, k významnému jubileu, které oslaví pár dnů před zmiňovaným hradišťským koncertem. Vítěz této soutěže ji bude moci svůj umělecký artefakt osobně předat a k narozeninám ji pogratulovat. Soutěže již byly uzavřeny, necháme se tedy překvapit, jak dopadnou!

Koncert je otevřený všem jejím příznivcům, ať jsou či nejsou účastníky LFŠ. Lístky v předprodeji v síti Ticketpro a na MIC Uherské Hradiště jsou za 490 Kč. Návštěvníci akreditovaní na LFŠ mají zvýhodněné vstupné. Mladí lidé do 15 let a ZP pak mají vstup zdarma.

Zdroj: TZ Solisart, Helena Macháčková
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 23. 7. 2009 08:05
Prachař, Štěpán. 2009. Suzanne Vega v neděli v Uherském Hradišti!. Vychytané.cz. [Online] 23. 7. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2254. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Suzanne-Vega-v-nedeli-v-Uherskem-Hradisti!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:26