Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Marco Bailey vs Umek „Očekávejte techno, jak jej máte rádi!"

Již zanedlouho se v na boskovickém hradu uskuteční další ročník fenomenálního open-airu Hradhouse. Přinášíme vám rozhovor s headlinery letošního ročníku. Njoy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hradhouse
sobota 8. srpna 2009 21:00
(konec +- neděle 9. srpna 2009 04:00)
Hrad Boskovice
Boskovice (CZ)
1. Ahoj – oba jste už v Čechách několikrát hráli, jaký máte k našemu publiku vztah?

Umek: Ahoj! Já jsem si české publikum oblíbil už dávno, protože kdykoliv jsem u vás hrál, nikdy nechyběla skvělá atmosféra, která je pro mě jako pro DJe velmi důležitá. Obecně – já hraju rád všude, kde mě lidé dokážou přijmout s otevřenou náručí a přesně takové je i české publikum.

Marco: Já to vnímám podobně jako Umek. Cením si, že v Čechách si své pevné místo stále drží techno, které už třeba v ostatních zemích trochu „převálcoval“ trance, nebo minimal. Party v Čechách je vždy zárukou dobrého mejdanu a věřím, že to potvrdí i Hradhouse!2. Oba vás nějakou dobu spojovala stejná bookingová agentura Kne’Deep, ale dnes vás už zastupuje někdo jiný. Umeka agenutra Bullitt, Marca Dynamix DJS. Proč jste z Kne’Deep odešli?

Umek: Já jsem byl v Kne’Deep opravdu dlouho a můžu říct, že tato agentura mi opravdu pomohla. Jenže během života přichází mnoho změn a já změny k růstu své kariéry potřebuju. Určitě jste postřehli, že jsem během uplynulých let trochu změnil styl a to vedlo i k odchodu z Kne’Deep, kam už jsem se zkrátka moc „nehodil“.

Marco: Já z Kne’Deep odešel ještě dřív, než Uroš. Zkrátka přišla jiná nabídka…tak to už v obchodě chodí. Ale dodnes mám celou partu kolem Kne’Deep moc rád a už se fakt těším na Uroše na Hradhouseu!

3. Jak už Umek sám nastínil – změnil svůj styl. Jak byste tedy oba charakterizovali svůj současný sound?

Umek: Ať si tomu, co hraju, každý říká jak chce, ale pro mě je to stále techno, jen v trochu jiné podobě, než dřív. Rozhodně ale nehraju minimal, jak jsem už o sobě tolikrát slyšel! Moje sety mají stále svoji hloubku, dynamiku a energii, jako dřív.

Marco: Já bych řekl, že u mě k žádné radikální změně nedošlo, jen jsem svůj sound trochu „oživil“. Snažím se do svých setů zapojovat víc stylů, hrát pořád to samé mi totiž přijde nudné. Ale určitě se také snažím přizpůsobovat typu akce a publiku.4. Je nějaká párty, na kterou dodnes rádi vzpomínáte?

Umek: Těžko říct, já už zažil tolik výjimečných akcí, že vyzdvihnout jednu jedinou se opravdu nedá.

Marco: Nejlepší party, kterou jsem kdy zažil, byla před pár lety v Tokiu v clubu Ageha. Neuvěřitelná atmosféra, vynikající sound, skvěle se bavící publikum. Prostě to nemělo chybu!5. Je něco, co byste ve své dosavadní kariéře změnili, kdyby to šlo?

Umek: Já bych asi neměnil nic, jsem vděčný za všechno – i za ty negativní věci, kterých sice moc nebylo, ale alespoň se z nich člověk mohl poučit.

Marco: Mě mrzí jen to, že jsem se jako kluk nenaučil hrát na žádný hudební nástroj. Není totiž moc DJů, kteří by měli hudební sluch, nebo by třeba znali noty. Chtěl bych být v tomto jiný…6. A na závěr – co byste vzkázali svým fanouškům, kteří si vás přijdou na Hradhouse poslechnout?

Umek: Těším se na skvělé hraní na netradičním místě a pevně věřím, že si můj set všichni společně užijeme!

Marco: Hradhouse bude určitě výjimečná party, na kterou budeme všichni dlouho vzpomínat! Už se nemůžu dočkat!

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=Fkw6hYRZTAo
http://www.youtube.com/watch?v=-jY2KGoq6PE
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 21. 7. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Marco Bailey vs Umek „Očekávejte techno, jak jej máte rádi!". Vychytané.cz. [Online] 21. 7. 2009. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2252. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Marco-Bailey-vs-Umek-„Ocekavejte-techno,-jak-jej-mate-radi!_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:02