Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Ať žije chřipka!

..a zima a to hnusny počasí, ze kteryho tu chřipku mame.. blee :( To sem se jednoho krásnééého dne probudila a podívala se z okna, kde bylo bílo.. jo jo BYLO BÍLO!!! Ještě poznámka "pod čarou" :) to, čemu říkáte ve Zlíně sníh.. není sníh.. když vynásobíte to, co je ve Zlíně asi 5x až 8x tak, to je sníh, o kterým mluvím já :)
Přidat na Facebook
Mno každopádně dík týhle nadílce a hnusnýmu počasí, mám zaděláno na pěknou chřipku a určitě nejsem sama a tím zdravím fanklub letošní chřipky a jinejch nemocí podobnýho typu (jasně že nemyslím ty pohlavní :)) takže každýho, kdo už za tu krátkou chvíli co to píšu se minimalně začal dusit kašlem nebo už třikrát smrkal do třikrát posmrkanýho kapesníku, což je mimochodem pěkně nechutný, ale co má člověk dělat, někdy je vám to úplně jedno.. ale mám nechutnější smrkací story :) Sem v praci, pracuju :) no jakože obsluhuju prskající lidičky a smrkající dětičky, nosím papání a odnáším špinavý nádobí.. obsluhuju elegantní rodinku, která přijela v pěkným autíčku, na sobě oblečení z lepších obchodů..v součtu pár tisíc celkem.. vejdu do velky papaci mistnosti (sal v restauraci :)), pán dopapává, drží ubrousek a než k němu dojdu určitě ho stihne dát na talíř a já ho odnesu.. jenže pán mě zmerčí a vzpomene si, že se chce ještě vysmrkat, tak to rychle udělá a ten posmrkanej ubrousek mi hodí do toho jeho talíře kterej se chystám odnést.. bleeeee.. ježiš chlapy! :D no, ok minulej vikend sem obsluhovala pani, která si za jedno odpoledne dala 4 steaky.. a to si neděám srandu :D celá obsluha se naní chodila dívat, páč byla dost hubená tak sme vyvíjeli teorie o bulimii a podobně, což nám taky nepotvrdila, páč celou dobu seděla na zadku u stolu a u tácu s rakvičkama..


A ještě smrkací story 2 na závěr :) můj spolužák z gymplu má úžasnej způsob vykonávání týhle potřeby :) normální lidi smrkaj tak, že vytáhnou kapesník a prostě smrkaj, některý lidi třeba ten kapesník ještě přeloží nebo tak, ale to je tak celý.. on ne! :) On vytáhne z kapsy úhledně složenej látkovej kapesník (ala babička), vezme ho za jeden roh a zatřepe s ním, aby se rozložil, takže z něj má véélikou plachtu, pak vezme onen roh, malinko ho přeloží a vezme do obou ruk (ani nevím jestli "ruk" je nějakej tvar slova) a ještě než začne smrkat tak si stoupne a předkloní se a začne konat :D a když sem jednou byla tak smělá a zeptala se ho proč to takhle dělá tak mi řek, že proto, aby mu něco neuteklo :D
Ještě jenou! Zdravím fanklub letošní chřipky!!! :)
Teréz
(Tereza Kabrdová)
úterý 14. 11. 2006 08:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Ať žije chřipka!. Vychytané.cz. [Online] 14. 11. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=225. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/At-zije-chripka!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 14:41