Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Gregor Tresher vs. Wehbba „ Milujeme tajemné hrady!“

Přinášíme vám rozhovor s djs Gregorem Tresherem a Wehbbou k letošnímu Hradhousu ..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
1. Ahoj, oba už za necelý měsíc vystoupíte na festivalu Hradhouse, který je výjimečný svou unikátní atmosférou historického hradu. Takže hned na úvod se zeptám – co vy a historie?

Gregor: Mám moc rád místa, která mají nějakou zajímavou historii, když je totiž pak navštívíte, můžete se vrátit v čase a představit si, jak se zde asi dřív žilo. Už se moc těším na boskovický hrad – podle fotek vypadá tajemně! Tam se mi bude líbit.:)

Wehbba: Já mám obecně moc rád památky, už od dětství jsem se hodně zajímal o historii a kamkoliv jsem jel, vždy jsem se snažil vidět co nejvíc ze zajímavostí daného místa. Slyšel jsem, že v Čechách máte opravdu bohatou historii a jsem moc rád, že jsem dostal pozvání hrát na tak zajímavém místě, jako je starý hrad!2. Co považujete ve své dosavadní kariéře za vůbec nejdůležitější moment?

Gregor: Určitě bylo důležitých věcí, které ovlivnily mou kariéru, mnohem více, než jen jedna. Ale za zásadní považuju vstup pod současný booking Family Affairs a také vydání svého již druhého alba The Life Wire, které vyšlo nedávno na labelu Break New Soil.

Wehbba: Já si myslím, že mě nejvíc ovlivnilo moje rozhodnutí odejít z Brazílie do Evropy. Můžu vám říct, že udělat takový krok v životě, mě stálo mnoho přemýšlení, ale dnes jsem rád, že žiju v Evropě. Pro DJe je tu mnohem víc příležitostí.

3. Oba jste už v Čechách hráli a jistě máte na českou taneční scénu už svůj názor…jaký?

Gregor: Myslím, že vaše taneční scéna se během posledních pár let velmi posunula kupředu a dnes je na velmi vyspělé úrovni. Když jsem u vás hrál, bylo vidět, jak se lidé rádi baví a že elektronickou hudbu milují. Tak to má být.:)

Wehbba: Já v Čechách hrávám poměrně často a můžu vám říct, že český temperament má velmi blízko k našemu brazilskému. Vaše taneční scéna je velmi pestrá, nabízející obrovské množství akcí, ze kterých musí někdy být až těžké si vybrat.4. Oba jste velmi aktivní producenti… Je nějaký track, remix, album…kterého si obzvlášť vážíte?

Gregor: Kromě zmíněného alba The Life Wire si nesmírně vážím toho, že mi vyšly tracky na labelu Ovum, který patří Joshi Winkovi, kterého skutečně uznávám.

Wehbba: Pro mě je to jednoznačně moje deska Cava – první deska, která vyšla na mém vlastním labelu 82 Recordins.5. Jaké jsou vaše plány pro nejbližší budoucnost?

Gregor: To je jednoduché – dělat pořád to, co doposud. Bavit lidi, dělat hudbu, užívat si života a hlavně, tvrdě na sobě pracovat.

Wehbba: Přesně tak jak říká Gregor… Já se chci hodně soustředit na svou produkci a na svůj label, to je teď pro mě nejdůležitější.6. A na závěr – čím nás překvapíte na Hradhouseu?

Gregor: Určitě čekejte pořádně našláplý set, plný energie! A věřte, že si pro vás nachystám i jedno překvapení – teď ale nic neprozradím :)

Wehbba: Můj set bude opět zárukou kvalitního funky techna a tech-houseu – takže pevně věřím, že si ho užijete!

Wehbba: http://www.youtube.com/watch?v=gHEgTSh3cOI
Gregor Tresher: http://www.youtube.com/watch?v=Emd7m4MvMeY
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 7. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Gregor Tresher vs. Wehbba „ Milujeme tajemné hrady!“ . Vychytané.cz. [Online] 15. 7. 2009. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2235. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Gregor-Tresher-vs.-Wehbba-„-Milujeme-tajemne-hrady!“-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 19:52